Anglia  •   FA Trophy Qualification   •   Etapa 3
Sâm, 08.10
17:00
Harlow Town
Harlow Town
5
Hornchurch
Hornchurch
3
Sâm, 08.10
17:00
AFC Rushden & Diamonds
AFC Rushden & Diamonds
0
Tamworth
Tamworth
4
Sâm, 08.10
17:00
Stalybridge
Stalybridge
1
South Shields
South Shields
2
Sâm, 08.10
17:00
Ashford United
Ashford United
1
Kings Langley FC
Kings Langley FC
2
Sâm, 08.10
17:00
Stowmarket Town
Stowmarket Town
4
Mickleover Sports
Mickleover Sports
1
Sâm, 08.10
17:00
Carshalton Athletic
Carshalton Athletic
6
Cray Valley Paper Mills
Cray Valley Paper Mills
5
Sâm, 08.10
17:00
Coalville Town
Coalville Town
4
Ilkeston Town
Ilkeston Town
1
Sâm, 08.10
17:00
Guiseley
Guiseley
3
Whitby
Whitby
1
Sâm, 08.10
17:00
Potters Bar Town
Potters Bar Town
0
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
2
Sâm, 08.10
17:00
Haringey Borough
Haringey Borough
1
Brightlingsea Regent
Brightlingsea Regent
0
Sâm, 08.10
17:00
Horsham
Horsham
4
Aveley
Aveley
3
Sâm, 08.10
17:00
Hyde United
Hyde United
2
Colne
Colne
3
Sâm, 08.10
17:00
Yate Town
Yate Town
0
Weston Super Mare
Weston Super Mare
2
Sâm, 08.10
17:00
Hanwell Town
Hanwell Town
3
Cray Wanderers
Cray Wanderers
1
Sâm, 08.10
17:00
Bedford
Bedford
0
Alvechurch
Alvechurch
3
Sâm, 08.10
17:00
Lewes
Lewes
1
Sevenoaks Town
Sevenoaks Town
0
Sâm, 08.10
17:00
Nantwich Town
Nantwich Town
0
Warrington Rylands
Warrington Rylands
2
Sâm, 08.10
17:00
Herne Bay
Herne Bay
1
Bishop's Stortford
Bishop's Stortford
2
Sâm, 08.10
17:00
Bognor Regis Town
Bognor Regis Town
1
Bowers & Pitsea
Bowers & Pitsea
0
Sâm, 08.10
17:00
Hebburn Town
Hebburn Town
1
Warrington Town
Warrington Town
2
Sâm, 08.10
17:00
Folkestone Invicta
Folkestone Invicta
5
Whitehawk
Whitehawk
4
Sâm, 08.10
17:00
Morpeth Town FC
Morpeth Town FC
2
Lancaster City
Lancaster City
3
Sâm, 08.10
17:00
Bristol Manor Farm
Bristol Manor Farm
2
Gosport Borough
Gosport Borough
0
Sâm, 08.10
17:00
Tavistock AFC
Tavistock AFC
3
Melksham Town
Melksham Town
1
Sâm, 08.10
17:00
Hitchin Town
Hitchin Town
0
Redditch United
Redditch United
3
Sâm, 08.10
17:00
Merthyr Town
Merthyr Town
0
AFC Totton
AFC Totton
1
Sâm, 08.10
17:00
Rushall Olympic
Rushall Olympic
3
Hednesford
Hednesford
4
Sâm, 08.10
17:00
Stratford Town
Stratford Town
1
Royston Town
Royston Town
2
Sâm, 08.10
17:00
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
3
Cirencester Town
Cirencester Town
0
Sâm, 08.10
17:00
Needham Market
Needham Market
0
Stourbridge
Stourbridge
1
Sâm, 08.10
17:00
Matlock Town
Matlock Town
3
Sutton Coldfield Town
Sutton Coldfield Town
0
Sâm, 08.10
17:00
Bromsgrove Sporting
Bromsgrove Sporting
0
Chasetown
Chasetown
3
Sâm, 08.10
17:00
Spalding United
Spalding United
1
Stafford Rangers
Stafford Rangers
2
Sâm, 08.10
17:00
Uxbridge
Uxbridge
1
Walton and Hersham
Walton and Hersham
0
Sâm, 08.10
17:00
Basford United
Basford United
6
Harborough Town FC
Harborough Town FC
4
Sâm, 08.10
17:00
Metropolitan Police FC
Metropolitan Police FC
4
Hastings
Hastings
5
Sâm, 08.10
17:00
Kingstonian
Kingstonian
4
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
6
Sâm, 08.10
17:00
Lincoln United
Lincoln United
1
Wroxham
Wroxham
3
Sâm, 08.10
17:00
Beaconsfield Town
Beaconsfield Town
5
Hartley Wintney
Hartley Wintney
3
Sâm, 08.10
17:00
North Leigh
North Leigh
8
Tiverton
Tiverton
6
Sâm, 08.10
17:00
Plymouth Parkway
Plymouth Parkway
2
Dorchester Town
Dorchester Town
0
Sâm, 08.10
17:00
Burgess Hill Town
Burgess Hill Town
2
Hanworth Villa
Hanworth Villa
1
Sâm, 08.10
17:00
Runcorn Linnets
Runcorn Linnets
2
Ossett United
Ossett United
1
Sâm, 08.10
17:00
Loughborough Dynamo
Loughborough Dynamo
1
Worksop
Worksop
2
Sâm, 08.10
17:00
Belper Town
Belper Town
5
St. Ives Town FC
St. Ives Town FC
3
Sâm, 08.10
17:00
Leiston
Leiston
1
Evesham United
Evesham United
0
Sâm, 08.10
17:00
Winchester City
Winchester City
2
Poole Town FC
Poole Town FC
0
Sâm, 08.10
17:00
Witham Town
Witham Town
0
AFC Dunstable
AFC Dunstable
1
Sâm, 08.10
17:00
Grays Athletic
Grays Athletic
4
Faversham Town
Faversham Town
2
Sâm, 08.10
17:00
Marine
Marine
5
Radcliffe
Radcliffe
4
Sâm, 08.10
17:00
Hayes & Yeading United
Hayes & Yeading United
1
New Salamis FC
New Salamis FC
0
Sâm, 08.10
17:00
Gainsborough
Gainsborough
3
Barwell FC
Barwell FC
1
Sâm, 08.10
17:00
Hendon
Hendon
4
Binfield
Binfield
5
Sâm, 08.10
17:00
Macclesfield
Macclesfield
6
Bamber Bridge
Bamber Bridge
1
Sâm, 08.10
17:00
FC United of Manchester
FC United of Manchester
0
Liversedge
Liversedge
1
Sâm, 08.10
17:00
Nuneaton
Nuneaton
2
Leicester Road
Leicester Road
0
Sâm, 08.10
17:00
Billericay
Billericay
2
Margate
Margate
0
Sâm, 08.10
17:00
Ashton United
Ashton United
1
Dunston UTS
Dunston UTS
3
Sâm, 08.10
17:00
Canvey
Canvey
1
Bracknell Town
Bracknell Town
4
Sâm, 08.10
17:00
Corinthian Casuals
Corinthian Casuals
3
Harrow Borough
Harrow Borough
5
Sâm, 08.10
17:00
Atherton Collieries
Atherton Collieries
0
Leek Town
Leek Town
3
Sâm, 08.10
17:00
Clitheroe
Clitheroe
3
Marske United
Marske United
6
Sâm, 08.10
17:00
Enfield Town
Enfield Town
0
Chesham United
Chesham United
4
Austria  •   Regionalliga West - Tyrol   •   Etapa 14
Austria  •   Regionalliga Middle   •   Etapa 12
Austria  •   2. Liga   •   Etapa 11
Bulgaria  •   First Professional League   •   Etapa 13
Croaţia  •   2. Division   •   Etapa 9
Croaţia  •   1. Division   •   Etapa 12
Danemarca  •   Superligaen   •   Etapa 12
Germania  •   Oberliga Westfalen   •   Etapa 9
Germania  •   Oberliga Hamburg   •   Etapa 13
Grecia  •   Cup   •   Etapa 4
Internaţional  •   EURO U17 Qualification Grp. 8   •   Etapa 2
Italia  •   Serie D Grp. C   •   Etapa 6
Italia  •   Serie D Grp. H   •   Etapa 6
Norvegia  •   3. Divisjon Avd. 6   •   Etapa 24
Norvegia  •   2. Divisjon Avd. 2   •   Etapa 24