Internaţional •
Liga Națiunilor - faze finale grupa A
•
final
Spania •
Segunda Division
•
Etapa 42
Italia •
Serie B Relegation Playoff
•
final
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Lun, 10.06
02:30
02:30
Mexic
3
Ecuador
2
Dum, 09.06
13:05
13:05
Japonia
2
El Salvador
0
Dum, 09.06
20:00
20:00
Uganda
0
Turkmenistan
0
Dum, 09.06
16:30
16:30
Ghana
0
Namibia
1
Dum, 09.06
19:35
19:35
Camerun
2
Zambia
1
Dum, 09.06
18:00
18:00
DR Congo
0
Burkina Faso
0
Lun, 10.06
00:05
00:05
Paraguay
2
Guatemala
0
Dum, 09.06
21:10
21:10
SUA
0
Venezuela
3
Dum, 09.06
22:00
22:00
Brazilia
7
Honduras
0
Lun, 10.06
00:00
00:00
Peru
0
Columbia
3
Argentina •
Primera B Metropolitana Promotion Playoff
•
final
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 1
•
Etapa 26
Danemarca •
3F Ligaen Qualification Group
•
Etapa 9
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 2
•
Etapa 9
Germania •
Oberliga NOFV-Sud
•
Etapa 30
Dum, 09.06
15:00
15:00
Einheit Rudolstadt
3
Plauen
3
Dum, 09.06
15:00
15:00
BSG Wismut Gera
4
BSG Chemie Leipzig
2
Dum, 09.06
15:00
15:00
BW Zorbau
1
VfL Halle 96
5
Dum, 09.06
15:00
15:00
FC Eilenburg
3
Union Sandersdorf
0
Dum, 09.06
15:00
15:00
FC International Leipzig
0
VfB Krieschow
1
Dum, 09.06
15:00
15:00
FSV Luckenwalde
5
Hohenstein-Ernstthal
1
Dum, 09.06
15:00
15:00
Ludwigsfelder FC
0
Carl Zeiss Jena II
0
Dum, 09.06
15:00
15:00
FSV Wacker Nordhausen II
5
Askania Bernburg
3
Internaţional •
Friendlies U21
Internaţional •
World Cup Group Phase
•
Etapa 1
Internaţional •
Toulon Tournament Grp. A
•
Etapa 3
Internaţional •
Amicale intercluburi
•
Etapa 1
Italia •
Serie C Promotion Playoff Final Stage
•
final
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 17
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 11
Dum, 09.06
07:00
07:00
Vanraure Hachinohe
0
Fujieda MYFC
3
Dum, 09.06
07:00
07:00
Grulla Morioka
1
Azul Claro Numazu
0
Dum, 09.06
08:00
08:00
Kataller Toyama
1
Blaublitz Akita
2
Dum, 09.06
08:00
08:00
Gamba Osaka U23
2
Kamatamare Sanuki
2
Dum, 09.06
07:00
07:00
Fukushima United
0
SC Sagamihara
0
Dum, 09.06
07:00
07:00
YSCC
0
Giravanz Kitakyushu
2
Dum, 09.06
09:00
09:00
Thespakusatsu Gunma
5
Gainare Tottori
0
Dum, 09.06
13:00
13:00
Roasso Kumamoto
3
Cerezo Osaka U23
2
Norvegia •
2. Divisjon Avd. 1
•
Etapa 9
Norvegia •
3. Divisjon Avd. 1
•
Etapa 9
Dum, 09.06
19:00
19:00
Oern-Horten
1
Halsen
2
Dum, 09.06
19:00
19:00
Frigg
2
Ullern
1
Dum, 09.06
19:00
19:00
Steinkjer
1
Strindheim
1
Dum, 09.06
19:00
19:00
Ready
0
Grei
1
Dum, 09.06
19:00
19:00
NIL-Trysil
2
Gjoevik-Lyn
1
Dum, 09.06
19:00
19:00
Orkla
2
Melhus
2
Dum, 09.06
16:00
16:00
Stabaek 2
2
Eidsvold TF
3
Dum, 09.06
19:00
19:00
Lysekloster
3
Bergen Nord
0
Dum, 09.06
19:00
19:00
Madla
0
Flekkeroey
5
Dum, 09.06
17:00
17:00
Tiller IL
2
Kongsvinger 2
0
Dum, 09.06
17:00
17:00
Junkeren
2
Hoenefoss
0
Dum, 09.06
19:00
19:00
Follo
3
Lyn
0
Dum, 09.06
16:00
16:00
Skjetten
0
Lillestroem 2
1
Dum, 09.06
14:00
14:00
Melbo
1
Finnsnes
0
Dum, 09.06
19:00
19:00
Aarvoll
1
Nordstrand
1
Portugalia •
Campeonato de Portugal Promotion Playoff
•
Semi Finals
România •
Liga I Qualification
•
final
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Lun, 10.06
01:00
01:00
Bethlehem Steel FC
1
Nashville SC
4
Dum, 09.06
03:00
03:00
Colorado Springs Switchbacks FC
3
Tacoma Defiance
0
Dum, 09.06
03:30
03:30
Austin Bold
2
Portland Timbers II
2
Dum, 09.06
03:30
03:30
San Antonio FC
3
Reno 1868 FC
2
Dum, 09.06
04:30
04:30
New Mexico United
0
Sacramento Republic FC
3
Dum, 09.06
04:30
04:30
El Paso Locomotive
3
LA Galaxy II
0
Dum, 09.06
03:30
03:30
Memphis 901
0
Indy Eleven
3
Dum, 09.06
05:00
05:00
Real Monarchs SLC
5
Rio Grande Valley FC
3
Dum, 09.06
05:30
05:30
Fresno FC
1
OKC Energy FC
1
Dum, 09.06
05:30
05:30
Las Vegas Lights FC
1
Orange County SC
1
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Spania •
Segunda B Promotion Playoff
•
1/2
Suedia •
Superettan
•
Etapa 12
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 11
Suedia •
1. Division South
•
Etapa 12
Suedia •
2. Division Norrland
•
Etapa 11
Suedia •
1. Division North
•
Etapa 12
Suedia •
2. Division Soedra Svealand
•
Etapa 11