Anglia •
Championship
•
Etapa 24
Anglia •
FA Cup
•
Etapa 5
Spania •
Copa del Rey
•
Semi Finals
Italia •
Serie B
•
Etapa 22
Italia •
Coppa Italia
•
Semi Finals
Franţa •
Coupe de France
•
1/32
Mie, 10.02
15:45
15:45
Auxerre
0
Marseille
2
Mie, 10.02
15:45
15:45
Bordeaux
0
Toulouse
2
Mie, 10.02
18:00
18:00
Amiens
1
Metz
2
Mie, 10.02
15:45
15:45
Nantes
2
Lens
4
Mie, 10.02
18:00
18:00
Nimes
1
Nice
3
Mie, 10.02
15:45
15:45
Grenoble
0
Monaco
1
Mie, 10.02
20:00
20:00
Dijon
0
Lille
1
Mie, 10.02
18:00
18:00
Brest
2
Rodez
1
Mie, 10.02
22:05
22:05
Caen
0
PSG
1
Mie, 10.02
15:45
15:45
Strasbourg
0
Montpellier
2
Anglia •
WSL
•
Etapa 15
Austria •
Bundesliga
•
Etapa 16
Belgia •
Cup
•
1/8
Cehia •
Cup
•
Etapa 3
Cipru •
1. Division
•
Etapa 24
Croaţia •
1. Division
•
Etapa 15
Danemarca •
DBU Pokalen
•
Quarter Finals
Elveţia •
Cup
•
1/8
Elveţia •
Super League
•
Etapa 16
Germania •
3. Liga
•
Etapa 14
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
•
Etapa 18
Grecia •
Super League 2
•
Etapa 7
Grecia •
Cup
•
Quarter Finals
Internaţional •
Women's EURO U17 Qualification Grp. 2
•
Etapa 1
Internaţional •
Club Friendlies
Internaţional •
Women's EURO U17 Qualification Grp. 9
•
Etapa 2
Internaţional •
Women's EURO U17 Qualification Grp. 5
•
Etapa 2
Internaţional •
Women's EURO U17 Qualification Grp. 6
•
Etapa 3
Israel •
Ligat HaAl
•
Etapa 20
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 8
Italia •
Serie D Grp. H
•
Etapa 10
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 12
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 12
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 6
Italia •
Serie D Grp. G
•
Etapa 10
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 10
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 10
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 18
Olanda •
KNVB Cup
•
Quarter Finals
Polonia •
FA Cup
•
1/8
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. A
•
Etapa 9
Portugalia •
Cup
•
Semi Finals
Spania •
Segunda B Group Phase
•
Etapa 10
Mie, 10.02
18:00
18:00
Villarrobledo
1
Melilla
1
Mie, 10.02
16:45
16:45
Linense
2
Marbella
1
Mie, 10.02
18:00
18:00
Leonesa
1
Sporting Gijon B
1
Mie, 10.02
18:00
18:00
Burgos CF
2
Real Valladolid B
0
Mie, 10.02
18:00
18:00
Navalcarnero
1
Atletico Madrid B
1
Mie, 10.02
13:00
13:00
Inter de Madrid
2
Atletico Baleares
0
Mie, 10.02
18:00
18:00
Pontevedra
0
Guijuelo
0
Mie, 10.02
18:00
18:00
Real Oviedo B
2
CD Covadonga
1
Mie, 10.02
20:30
20:30
UD Cornella
0
AE Prat
1
Mie, 10.02
18:00
18:00
Ejea
1
Tudelano
2
Mie, 10.02
18:00
18:00
Rayo Majadahonda
1
Getafe B
1
Mie, 10.02
18:00
18:00
Real Madrid Castilla
3
Las Rozas CF
1
Mie, 10.02
18:00
18:00
Orihuela
1
La Nucia
2
Mie, 10.02
18:00
18:00
Villarrubia CF
1
Extremadura
1
Turcia •
3. Lig Grp. 1
•
Etapa 20
Mie, 10.02
12:00
12:00
Silivrispor
0
Kestelspor
0
Mie, 10.02
12:00
12:00
Modafen FK
0
68 Aksaray Belediyspor
0
Mie, 10.02
12:00
12:00
Siirt Il Ozel Idaresispor
0
Bursa Yildirim Spor
2
Mie, 10.02
11:00
11:00
Bayrampasa
3
Karakopru Belediyespor
2
Mie, 10.02
12:00
12:00
Muglaspor
1
Sultanbeyli Belediyespor
1
Mie, 10.02
12:00
12:00
Turk Metal Kirikkalespor
1
1954 Kelkit Belediyespor
1
Mie, 10.02
12:00
12:00
Adiyaman FK
2
Duczespor
0
Mie, 10.02
11:00
11:00
Kozan Belediyespor
0
Yeni Orduspor
0
Turcia •
Cup
•
Quarter Finals