Anglia  •   Championship   •   Etapa 31
Italia  •   Serie B   •   Etapa 24
Anglia  •   Isthmian Premier Division   •   Etapa 30
Argentina  •   Primera B Metropolitana Apertura   •   Etapa 2
Franţa  •   Division 1 Feminine   •   Etapa 15
Germania  •   Oberliga Niederrhein   •   Etapa 16
Germania  •   Oberliga Westfalen   •   Etapa 16
Germania  •   Regionalliga West   •   Etapa 21
Internaţional  •   Friendlies
Internaţional  •   Africa Cup of Nations Final Stage   •   Final
Israel  •   Ligat HaAl   •   Etapa 21
Italia  •   Serie D Grp. I   •   Etapa 27
Italia  •   Serie D Grp. F   •   Etapa 20
Italia  •   Serie C Grp. B   •   Etapa 25
Portugalia  •   Liga 3 Promotion Group   •   Etapa 1
Portugalia  •   Taca de Portugal Feminino   •   Quarter Finals
Spania  •   Segunda Federacion Group Phase   •   Etapa 22
Dum, 11.02
13:00
EL Palo
EL Palo
2
Cartagena B
Cartagena B
2
Dum, 11.02
13:00
Cerdanyola del Valles FC
Cerdanyola del Valles FC
0
Valencia B
Valencia B
1
Dum, 11.02
13:00
UCAM Murcia
UCAM Murcia
0
CA Antoniano
CA Antoniano
0
Dum, 11.02
19:00
Espanyol B
Espanyol B
2
Atletico Saguntino
Atletico Saguntino
1
Dum, 11.02
20:00
CD San Roque de Lepe
CD San Roque de Lepe
2
Yeclano
Yeclano
1
Dum, 11.02
12:30
Deportivo Aragon
Deportivo Aragon
2
CD Brea
CD Brea
0
Dum, 11.02
13:00
CD Cayon
CD Cayon
0
Real Oviedo B
Real Oviedo B
1
Dum, 11.02
13:00
Guadalajara
Guadalajara
1
CDE Ursaria
CDE Ursaria
0
Dum, 11.02
13:00
Numancia
Numancia
2
Illescas
Illescas
3
Dum, 11.02
13:00
Mar Menor
Mar Menor
0
CDA Aguilas FC
CDA Aguilas FC
0
Dum, 11.02
13:30
Mensajero
Mensajero
0
Gimnastica Segoviana
Gimnastica Segoviana
1
Dum, 11.02
13:00
Alaves B
Alaves B
1
Logrones
Logrones
0
Dum, 11.02
13:00
Llagostera
Llagostera
2
Pena Dep. Santa Eulalia
Pena Dep. Santa Eulalia
1
Dum, 11.02
13:00
RC Villalbes
RC Villalbes
0
Arandina CF
Arandina CF
0
Dum, 11.02
12:00
SD Formentera
SD Formentera
0
Alzira
Alzira
2
Dum, 11.02
13:00
AD Union Adarve
AD Union Adarve
1
CF Talavera de la Reina
CF Talavera de la Reina
0
Dum, 11.02
13:00
Navalcarnero
Navalcarnero
1
CD Atletico Paso
CD Atletico Paso
1
Dum, 11.02
13:00
Villanovense
Villanovense
1
AD Llerenense
AD Llerenense
0
Dum, 11.02
12:30
Sevilla Atletico
Sevilla Atletico
1
Betis Deportivo Balompie
Betis Deportivo Balompie
1
Dum, 11.02
13:00
Penya Independent
Penya Independent
1
CE Europa
CE Europa
1
Dum, 11.02
14:00
UD San Fernando
UD San Fernando
2
CD Badajoz
CD Badajoz
1
Dum, 11.02
18:00
RC Deportivo Fabril
RC Deportivo Fabril
4
CD Covadonga
CD Covadonga
1
Dum, 11.02
18:00
Sant Andreu
Sant Andreu
4
La Nucia
La Nucia
1
Dum, 11.02
18:00
UP Langreo
UP Langreo
0
Real Aviles CF
Real Aviles CF
2
Dum, 11.02
18:00
Arenas Getxo
Arenas Getxo
4
Naxara
Naxara
0
Dum, 11.02
17:30
CD Calahorra
CD Calahorra
1
Utebo
Utebo
0
Dum, 11.02
18:00
Lleida Esportiu
Lleida Esportiu
1
CE Manresa
CE Manresa
0
Dum, 11.02
17:30
Izarra
Izarra
2
Barbastro
Barbastro
0
Dum, 11.02
18:00
Linense
Linense
1
CD Ciudad Real
CD Ciudad Real
1
Dum, 11.02
13:00
San Sebastian de los Reyes
San Sebastian de los Reyes
1
Cacereno
Cacereno
1
Dum, 11.02
18:00
Barakaldo
Barakaldo
3
Tudelano
Tudelano
1
Dum, 11.02
18:00
RS Gimnastica
RS Gimnastica
0
Marino Luanco
Marino Luanco
0
Dum, 11.02
13:00
Torrent CF
Torrent CF
2
Terrassa
Terrassa
1
Dum, 11.02
18:00
Getafe B
Getafe B
1
UD Montijo
UD Montijo
0
Dum, 11.02
17:00
Velez CF
Velez CF
0
La Union CF
La Union CF
4
Dum, 11.02
18:00
Orihuela
Orihuela
1
Marbella
Marbella
1
Dum, 11.02
17:15
Coruxo F.C.
Coruxo F.C.
1
Zamora
Zamora
2