Spania  •   LaLiga2 Playoff   •   Semi Finals
Argentina  •   Primera Nacional   •   Etapa 19
Argentina  •   Federal A Zona B   •   Etapa 7
Danemarca  •   Ligaen U17   •   Etapa 20
Germania  •   Oberliga Bayern Qualification   •   Final
Internaţional  •   World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. F   •   Etapa 3
Internaţional  •   World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. E   •   Etapa 3
Japonia  •   Cup   •   Etapa 2
Wed, 12.06
13:00
Blaublitz Akita
Blaublitz Akita
0
Iwaki FC
Iwaki FC
2
Wed, 12.06
13:00
Albirex Niigata
Albirex Niigata
7
Giravanz Kitakyushu
Giravanz Kitakyushu
5
Wed, 12.06
13:00
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
3
J-Lease
J-Lease
1
Wed, 12.06
13:00
Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka
8
Fukuyama City FC
Fukuyama City FC
0
Wed, 12.06
13:00
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
2
Grulla Morioka
Grulla Morioka
0
Wed, 12.06
13:00
Kashima Antlers
Kashima Antlers
2
Nara Club
Nara Club
1
Wed, 12.06
13:00
JEF United Chiba
JEF United Chiba
2
Chukyo University
Chukyo University
1
Wed, 12.06
13:00
Sagan Tosu
Sagan Tosu
2
Kochi United SC
Kochi United SC
1
Wed, 12.06
13:00
Oita Trinita
Oita Trinita
1
Kagoshima United
Kagoshima United
0
Wed, 12.06
13:00
Gamba Osaka
Gamba Osaka
3
Fukushima United
Fukushima United
0
Wed, 12.06
13:00
Fujieda MYFC
Fujieda MYFC
2
Tochigi SC
Tochigi SC
0
Wed, 12.06
13:00
V-Varen Nagasaki
V-Varen Nagasaki
3
Kamatamare Sanuki
Kamatamare Sanuki
2
Wed, 12.06
13:00
Montedio Yamagata
Montedio Yamagata
3
SC Sagamihara
SC Sagamihara
2
Wed, 12.06
13:00
Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse
9
MHI Nagasaki SC
MHI Nagasaki SC
0
Wed, 12.06
12:30
Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
5
Nagano Parceiro
Nagano Parceiro
0
Wed, 12.06
12:30
Nagoya Grampus Eight
Nagoya Grampus Eight
0
Japan Soccer College
Japan Soccer College
1
Wed, 12.06
12:30
Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima
11
FC Baleine Shimonoseki
FC Baleine Shimonoseki
2
Wed, 12.06
12:30
Machida Zelvia
Machida Zelvia
3
Tsukuba University
Tsukuba University
5
Wed, 12.06
13:00
Ventforet Kofu
Ventforet Kofu
2
Honda FC
Honda FC
0
Wed, 12.06
13:00
Fagiano Okayama FC
Fagiano Okayama FC
1
Ehime FC
Ehime FC
7
Wed, 12.06
13:00
Shonan Bellmare
Shonan Bellmare
3
Konan University
Konan University
1
Wed, 12.06
13:00
Thespakusatsu Gunma
Thespakusatsu Gunma
3
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi
4
Wed, 12.06
13:00
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
2
Sony Sendai
Sony Sendai
0
Wed, 12.06
13:00
Consadole Sapporo
Consadole Sapporo
3
Tochigi Uva
Tochigi Uva
1
Wed, 12.06
13:00
Roasso Kumamoto
Roasso Kumamoto
1
Mito Hollyhock
Mito Hollyhock
2
Wed, 12.06
13:00
Vissel Kobe
Vissel Kobe
2
Kataller Toyama
Kataller Toyama
0
Wed, 12.06
13:00
Kyoto Sanga FC
Kyoto Sanga FC
2
Omiya Ardija
Omiya Ardija
0
Wed, 12.06
13:00
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata
1
Tegevajaro Miyazaki
Tegevajaro Miyazaki
2
Wed, 12.06
13:00
FC Tokyo
FC Tokyo
3
Veertien Kuwana
Veertien Kuwana
0
Wed, 12.06
13:00
Yokohama F.Marinos
Yokohama F.Marinos
7
FC Gifu
FC Gifu
6
Wed, 12.06
13:00
Tokushima Vortis
Tokushima Vortis
1
Vegalta Sendai
Vegalta Sendai
0
Wed, 12.06
13:00
Yokohama FC
Yokohama FC
2
Vanraure Hachinohe
Vanraure Hachinohe
1
Norvegia  •   1. Divisjon   •   Etapa 4
Norvegia  •   3. Division Group Phase   •   Etapa 1
Olanda  •   Tweede Divisie Qualification   •   Final
Rusia  •   Second League Division A Gold Promotion Playoff   •   Final
SUA  •   USL League Two   •   Etapa 1
SUA  •   USL Championship   •   Etapa 1
Suedia  •   Cup   •   Etapa 1
Suedia  •   2. Division Norrland   •   Etapa 12