România  •   Liga 1 play-out   •   Etapa 9
Anglia  •   Championship Playoff   •   Semi Finals
Spania  •   LaLiga2   •   Etapa 40
Italia  •   Serie B Promotion Playoff   •   Quarter Finals
Austria  •   Regionalliga West Promotion Group   •   Etapa 6
Bulgaria  •   South-West Third League   •   Etapa 34
Bulgaria  •   First Professional League ECL Group   •   Etapa 31
Cehia  •   1. Liga Placement Matches   •   final
Croaţia  •   1. Division   •   Etapa 35
Danemarca  •   2. Division Relegation Group   •   Etapa 27
Danemarca  •   1. Division Relegation Group   •   Etapa 29
Danemarca  •   Danmarksserien Grp. 1   •   Etapa 22
Danemarca  •   Ligaen U19   •   Etapa 24
Danemarca  •   1. Division Promotion Group   •   Etapa 29
Danemarca  •   3. Division Relegation Group   •   Etapa 27
Elveţia  •   Promotion League - Promotion Group   •   Etapa 2
Franţa  •   National 2 Grp. A   •   Etapa 28
Germania  •   Regionalliga Southwest   •   Etapa 38
Germania  •   Oberliga Hessen Relegation Group   •   Etapa 10
Germania  •   Oberliga Westfalen Relegation Group   •   Etapa 8
Germania  •   Oberliga NOFV-Sud   •   Etapa 28
Germania  •   Oberliga Niederrhein Relegation Group   •   Etapa 7
Germania  •   Regionalliga West   •   Etapa 38
Germania  •   Oberliga Hamburg Promotion Group   •   Etapa 1
Internaţional  •   CAF Champions League Final Stage   •   Semi Finals
Internaţional  •   Caribbean Professional Club Championship Grp. B   •   Etapa 1
Internaţional  •   Caribbean Professional Club Championship Grp. A   •   Etapa 1
Japonia  •   J. League   •   Etapa 13
Olanda  •   Eredivisie Qualification   •   Quarter Finals
Portugalia  •   Primeira Liga   •   Etapa 34
Rusia  •   Premier League   •   Etapa 29
SUA  •   USL League One   •   Etapa 1
Serbia  •   Super Liga Championship Group   •   Etapa 6
Spania  •   Primera Division RFEF - Group 2   •   Etapa 36
Spania  •   Primera Division RFEF - Group 1   •   Etapa 36
Suedia  •   Ettan Soedra   •   Etapa 7
Suedia  •   Superettan   •   Etapa 7
Suedia  •   2. Division Soedra Goetaland   •   Etapa 7
Suedia  •   2. Division Norra Goetaland   •   Etapa 7
Suedia  •   2. Division Soedra Svealand   •   Etapa 7
Suedia  •   2. Division Norra Svealand   •   Etapa 7
Ungaria  •   NB I   •   Etapa 33