Anglia •
Premier League
•
Etapa 1
Anglia •
Championship
•
Etapa 25
Spania •
LaLiga
•
Etapa 19
Spania •
Copa del Rey
•
1/16
Italia •
Serie A
•
Etapa 10
Germania •
1. Bundesliga
•
Etapa 17
Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 9
Franţa •
Coupe de France
•
Etapa 8
Anglia •
Women's League Cup Final Stage
•
Quarter Finals
Anglia •
FA Trophy
•
Etapa 4
Arabia Saudită •
Saudi Professional League
•
Etapa 14
Argentina •
Cup
•
1/32
Belgia •
First Division A
•
Etapa 25
Cehia •
1. Liga
•
Etapa 13
Cipru •
Cup
•
Etapa 2
Cipru •
1. Division
•
Etapa 15
Elveţia •
Super League
•
Etapa 10
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 16
Germania •
3. Liga
•
Etapa 17
Grecia •
Super League 2
•
Etapa 2
Grecia •
Cup
•
Etapa 3
Internaţional •
African Nations Championship Grp. A
•
Etapa 2
Internaţional •
Club Friendlies
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 3
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 15
Mie, 20.01
15:30
15:30
AS Casale
0
ASD Calcio Chieri 1955
0
Mie, 20.01
15:30
15:30
Borgosesia
1
Citta di Varese
3
Mie, 20.01
15:30
15:30
Lavagnese
2
ASD Imperia
0
Mie, 20.01
15:30
15:30
Bra
2
Derthona
2
Mie, 20.01
15:30
15:30
AC Legnano
2
Fossano
1
Mie, 20.01
15:30
15:30
Arconatese
1
Folgore Caratese
4
Mie, 20.01
15:30
15:30
Castellanzese
1
Sestri Levante
2
Mie, 20.01
16:00
16:00
Sanremese
1
Vado
0
Mie, 20.01
15:30
15:30
ASDC Gozzano
2
Caronnese
1
Mie, 20.01
15:30
15:30
ACSD Saluzzo
2
P.D.H.A.E.
1
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 8
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 15
Mie, 20.01
15:30
15:30
ArzignanoChiampo
3
Cjarlins Muzane
2
Mie, 20.01
15:30
15:30
Ambrosiana
1
Campodarsego
5
Mie, 20.01
15:30
15:30
Trento
0
Adriese
0
Mie, 20.01
15:30
15:30
Clodiense
0
ASD Manzanese
0
Mie, 20.01
15:30
15:30
Union Feltre
2
Caldiero Terme
2
Mie, 20.01
15:30
15:30
Mestre
3
Montebelluna
1
Mie, 20.01
15:30
15:30
Belluno
2
Virtus Bolzano
1
Mie, 20.01
15:30
15:30
Este
2
Cartigliano
0
Mie, 20.01
15:30
15:30
Union San Giorgio-Sedico
0
Luparense
0
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 7
Italia •
Serie D Grp. H
•
Etapa 5
Italia •
Serie D Grp. D
•
Etapa 7
Italia •
Serie D Grp. G
•
Etapa 7
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 6
Italia •
Serie C Grp. A
•
Etapa 18
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 11
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 16
Italia •
Super Cup
•
final
Olanda •
KNVB Cup
•
1/8
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. A
•
Etapa 8
Portugalia •
League Cup
•
Semi Finals
Spania •
Segunda B Group Phase
•
Etapa 10
Turcia •
Super Lig
•
Etapa 20
Ungaria •
NB I
•
Etapa 2