România •
Liga 1
•
Etapa 13
România •
Liga II
•
Etapa 11
Spania •
LaLiga
•
Etapa 10
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 12
Franţa •
Ligue 2
•
Etapa 13
Anglia •
Premier League 2 Division 1
•
Etapa 9
Anglia •
National League South
•
Etapa 11
Anglia •
National League North
•
Etapa 11
Argentina •
Liga Profesional
•
Etapa 18
Argentina •
Primera Nacional Group Phase
•
Etapa 31
Bulgaria •
Second Professional League
•
Etapa 14
Bulgaria •
First Professional League
•
Etapa 12
Cipru •
1. Division
•
Etapa 7
Danemarca •
Superligaen
•
Etapa 13
Franţa •
National
•
Etapa 11
Germania •
3. Liga
•
Etapa 13
Internaţional •
Friendlies
Internaţional •
AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. J
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Round 1 League A Grp. 3
•
Etapa 2
Internaţional •
EURO U19 Round 1 League B Grp. 5
•
Etapa 3
Internaţional •
AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. C
•
Etapa 1
Internaţional •
AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. A
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Round 1 League A Grp. 6
•
Etapa 3
Internaţional •
AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. H
•
Etapa 1
Internaţional •
AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. B
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Round 1 League B Grp. 6
•
Etapa 3
Internaţional •
AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. F
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Grp. 4
•
Etapa 2
Internaţional •
EURO U19 Round 1 League B Grp. 3
•
Etapa 3
Irlanda •
Premier Division
•
Etapa 32
Israel •
Ligat HaAl
•
Etapa 7
Italia •
Serie C Grp. A
•
Etapa 11
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 11
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 8
Norvegia •
2. Division Group Phase
•
Etapa 23
Polonia •
I Liga
•
Etapa 14
Portugalia •
Liga Portugal
•
Etapa 9
Rusia •
FNL 2 Group Phase
•
Etapa 18
Lun, 25.10
19:00
19:00
Saturn Ramenskoye
1
Strogino
2
Lun, 25.10
18:00
18:00
Dynamo Saint Petersburg
0
Krasava
1
Lun, 25.10
14:00
14:00
Zenit St. Petersburg II
1
Tver FC
1
Lun, 25.10
14:00
14:00
Avangard Kursk
1
Fakel-M Voronezh
1
Lun, 25.10
16:00
16:00
Rodina
3
FK Saransk
1
Lun, 25.10
16:00
16:00
FC Ryazan
3
Zenit Penza
1
Lun, 25.10
14:00
14:00
Volna Nizhny Novgorod
3
Chertanovo Moscow
2
Lun, 25.10
14:00
14:00
Kolomna
0
Kvant Obninsk
2
Lun, 25.10
14:00
14:00
Arsenal Tula II
1
Sokol Saratov
4
Lun, 25.10
15:00
15:00
Peresvet Domodedovo
2
Znamya Noginsk
1
Lun, 25.10
16:00
16:00
Luki-Energiya
0
Leningradets
1
Lun, 25.10
08:00
08:00
SKA-Khabarovsk II
3
Metalurg Vidnoe
2
Lun, 25.10
17:00
17:00
Baltika-BFU Kaliningrad
-
Smolensk
-
Lun, 25.10
18:00
18:00
Znamya
1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1
Lun, 25.10
10:00
10:00
FC Chita
1
Zvezda Saint Petersburg
2
Lun, 25.10
18:00
18:00
Murom
1
Khimik Dzerzhinsk
1
Lun, 25.10
16:00
16:00
Dinamo Moscow II
3
Olimp Dolgoprudny II
2
Rusia •
Premier League
•
Etapa 12
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 20
Suedia •
Superettan
•
Etapa 26
Suedia •
Allsvenskan
•
Etapa 24
Turcia •
Super Lig
•
Etapa 10
Ucraina •
1. Division
•
Etapa 15