Articol de GSP - Publicat luni, 20 august 2007 00:00
Lobby vede jumatatea plina a paharului
Un egal cinstit este mai bun decit o victorie imorala. Despre asta a vorbit Bogdan Lobont fanilor dinamovisti pe site-ul personal. "Am pierdut doua puncte acasa, dar am demonstrat tuturor ca ne aparam sansele doar pe teren" ...
Nicolae Berechet il acuza pe Rednic: "Evolutia lui Dinamo este jenanta"
Nicolae Berechet, secretarul general al Ministerului Internelor si Reformei Administrative a criticat jocul dinamovistilor din partida cu Dacia Mioveni. Fostul membru al CA al lui FC Dinamo, chestorul Berechet l-a atacat si pe Mircea Rednic, caruia ii reproseaza netitularizarea lui Catalin Munteanu ...
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani