Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Marius Vizer are onoare si caracter.Spune intotdeauna lucrurilor pe nume.Pacat ca a ales sa fie Presedintele Federatiei Internationale De Judo.La puterea pe care o are,l-ar fi rasturnat pe dictator in 24 de ore.Bravo Marius Vizer.
"A fost o lipsă crasă de etică şi de diplomaţie internaţională. Dar ce să înţeleagă Mircea Sandu din aceste lucruri? Omul ăsta ţine cu gherele de scaun şi probabil i-a fost teamă să nu fie eclipsat de Matthaus" Marius Vizer Cel putin a spus lucrurilor pe nume!
PS mare dreptate ai fedar_man ;)
@mateiserban: tu daca ai fi junior si ai castiga un turneu, ceva.. de la cine ai prefera sa primesti acel trofeu? De la un fost campion mondial sau de la sandu??
esti un taran rautacios!
Iar ne-am facut de rahat , se afla si in presa Germana si ne facem de rahat in in fata acestui mare fotbalist . Sandule , lasa-te ba !!!
sa o F.u.t*e*m pe Ralucaaa ! ! ! !
@mateiserban - tu esti mai pro st decat permite legea. aici nu e vorba ca a facut sau nu un efort. omul asta a fost invitat si se stabilise sa inmaneze premiile. e greu de inteles care e problema? cu sau fara interese personale a fost calcat in picioare de niste oameni hraniti cu detergent
uite na, trebuia sa-l fi tinut in puf acum pe matthaus ca s-a strofocat el sa ajunga pana in romania la meciul juniorilor. a venit ca are interes sa vada jucatori tineri, de perspectiva pe care sa-i ia acolo unde va antrena. ce silimandicos si vizer asta, vai tragedie ca nu l-au invitat pe mathaus la protocol ;)
Astia de la federatie ar trebui impuscatzi toti in frunte cu, Sandel, dar na...mumia-i in vacantza si trebuie sa se bage ca musca intre bucci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.