Alte știri din fotbal
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
„Autorul moral este politicianul român” » Andrei Nicolescu răspunde acuzațiilor, după moartea lui Constantin Covaciu: „Înțeleg emoțiile, Dinamo a făcut tot ce se putea face”
0
Două reveniri la FCSB: „Vor fi apți de joc”
0
Lovitură de teatru: Dinamo - FCSB NU se joacă pe Arena Națională!
7
Știri din fotbal internațional
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
4
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
0
S-a făcut de râs! Genoa lui Dan Șucu a încasat ZECE goluri
3
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
n-am gasit nimic..am gasit aici..probleme?
Pai si Dinamo are jucatori bunicei pt Romania..si Tamas are un potential distructiv mult mai mare ca cel fotbalistic..parca Steaua se `construia` pentru Europa..in fine..mie chiar imi pare rau ca Becali a inceput sa ia decizii d-astea da-l inteleg..pur si simplu Romania nu merita echipa asa buna..cum putea sa devina Steaua `full option`
Vezi ca e un articol.....Dinamo - Guangzhou R&F 1-3 ....poate gasesti ceva de comentat acolo, ca aici esti tare-n clont.
Uite un comentariu foarte pertinent si chiar nu am cum sa il contrazic, mai putin partea cu Popa si Tamas. Popa este un jucator mai mult decat decent pentru Romania, la fel si Tamas. Cealalta parte a comentariului, 100% de acord.
La fel...
La valahu,are mintea ravasita de alcool si boli psihice.
Popa mai joaca fotbal? wow..asta e stirea..cat despre Steaua..daca vinde jucatori de talie..sa zic..europeana..si cumpara jucatori care ar fi foarte buni pentru Dinamo(deci nici vorba de talie europeana) atunci diferenta aia mare..o sa devina mica..sa vedem ce se intampla cu Varela dupa Campionatul Africii..sa vedem ce se intampla cu Arlauskis...Steaua Fara Szukala , Sanmartean, Keseru, Varela, Arlauskis..inteleg ca nush cate miliarde de euro sunt pregatite si pt Chipciu..fara toti astia si cu Tamas , Dodel si Tucudean..chiar asa mare o sa fie diferenta?????
Damigeană e nevinovat,are mintea unui copil.
esti si bun tu al'draku;de doi ani fentezi fotbalul la Steaua. daca da Steaua cu tine la orice echipa de liga a 2-a nu stiu daca vei mai juca titular. tu nu vezi ca in toate meciurile ai cate 15-20 min.in care nu atingi mingea? ai putea sa dai o fuga pana acasa sa te odihnesti in perioada aia...! dar nu esti prost tu,si cine te foloseste,; vad in tine stafia lui banel pe care nu-l mai vedeam plecat de la Steaua
Da bai, dar cand a dat-o printre picioarele kakaciosului aluia de la Dinamo, la meciul din cupa, si v-a lasat cu kuru gol in aparare, ziceai ca-i Maradona! Doar pentru faza aia merita sa va ia la misto putin!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.