Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
2
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski: „Poate pune probleme oricărui adversar”
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
1
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
1
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
1
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
mai mult ca sigur....pai altfel de ce ai da 70 de euro pe un bilet la tribuna a doua??? sa vedem pe barca b? eu nu cred....:)
:))))))))) sunt 6 suporteri in primul link :)))) (numarati ) nu mai dau si pe restul ca am putina treaba :))
salve boiere! bine ca ai venit! forza capitala! jos tzaranii:| visca barca=))))
ai dreptate, nimic de zis.
ia uite bro cum srbatoreau suporterii stelei din sibiu la tine acolo in oras in 2006 ://www.sibiul.ro/arhiva-poza-zilei/poza-sibiu-2006-04-20-1080.html aici e la bacau : ://www.desteptarea.ro/bacauanii-au-chiuit-iar-pe-strazi.html sau in toata tara: ://www.romanialibera.ro/actualitate/sport/steaua-s-a-plimbat-noaptea-in-toata-tara-65412.html ian uite ce era in piata victoriei: REVOLUTIE voltule:)) uita-te la clipu asta: ://www.youtube.com/watch?v=Dv3HjBbGGk4&feature=related deci daca ia steaua campionatu voltule ai pus-o, o sa se stranga cateva sute de insi si la voi in sibiu=))))
Da . Bucurextenii se rasfata . De abia s-a terminat concertul cu Foreigner de la Arenele Romane si acum se anunta meciul Barcelonei !! Li s-a promis solemn de conducerea Romaniei ca pina la 30 de iulie pot circula si pe singurele autostrazi din Romania..pe axa CAPITALA ROMANA - ploiesti si axa CAPITALA ROMANA - CONSTANTA . Sezonul estival a inceput si Bucuresteanul trebuie sa ajunga la meci si de la mare si de la munte .
Mama ce emotii am abia astept: )
nici sa nu te aud ca pana acum 2 secunre ai povestit istorii din razboi :))) ______ 1. sper sa reusasca proiectul lui Hagi 2. Cfr-ului ii merge tot mai bine ... pe zi ce trece se intareaste .. _______ parerea mea .
sa privim spre constanta, deci? la viitorul lui hagi sa nu-mi spui ca viitorul e cfr hotomane:)))))
deci vin cu prima echipa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.