Alte știri din fotbal
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Mircea Rednic, îngrijorat de starea lui Mircea Lucescu de mai multe zile: „Nu știu cum cei din jurul său nu au văzut asta”
0
Universitatea Craiova, victorie fără emoții în amicalul cu CSM Slatina
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
ca sa vezi cat ii duce minte stau sa caute sa demonstreze ca ei i-au batut pe trnava odata in 1340 i.hr si ce echipa mare e dinamo :)))) ce labili..
Asta da . Clauza asta este de domeniul fantasticului, si va mai mirati de blaturi !?
ok, ok n-am intrat aici sa intru-n polemica cu nimeni, voiam doar sa vorbesc la subiectul articolului, ceea ce am si facut-o pana la urma:)) iar m-am avantat in alte discutii ca deh, la ce comenturi vad pe aici...e si greu sa ma abtin.Bafta.
Nimeni nu se duce la meci sa-l vada pe messi sau cele 3 petarde spaniole:Xavi Iniesta si Fabregas 52.000 DE MII DE OAMENI MERG LA STADION SA-L VADA PE GEORGE MARIUS TUCUDEAN!!!!!!Batem cu 3-2...am vorbit cu sandu si mi-a spus ca e aranjament...Messi si Xavi vor puncta pt Barca iar pt cainii Tucudean un hatrick pt a putea pleca in strinatate!!!O sa vedeti voi si vorbim dupa meci
ma rog, oricum ar fi atunci era alta echipa, eracampioana slovaciei, azi sunt o echipa emdiocra care s-ar bate la retrogradare la noi,probabil! si vreau sa-mi fac o erata e fosta semi-finalista a cupei camp nu o finalista.Am zis deocamdata aveti tot dreptul sa radeti:) dar mai e returul, sa vedemc e va fi.
google Dinamo Bucharest - Spartak Trnava ;)
esti prost informat, dinamo A FOST ELIMINATA DE TRNAVA nu invers.Mai documneteaza-te:)
te certi cu hatteri astia :)))) singurele lor bucurii sunt esecurile stelei..
Prietene , Dinamo a eliminat pe Trnava in 1972 dupa 2 rezultate de egalitate (2-2 la Trnava si 0-0 la Bucuresti) . Daca cunostiintele tale asupra istoriei clubului Dinamo sunt preluate de la niste comentatori de rasul lumii , eu iti sugerez sa nu ii mai asculti si sa te informezi inainte de a face un comentariu !
4-0 !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.