FOTBAL » AMICALE » DINAMO - BARCELONA, AZI, ORA 20:15, ÎN DIRECT PE DIGISPORT ŞI REALITATEA TV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Oaspeții au întors
13
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Repriza secundă aduce primul șut pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Ma lesinatule, voi jucati cu echipa mari numai in amicale dar steaua a jucat oficiale cu echipe mari. Asa ca taci din gura ca esti prost ca bota.
Esti foarte retardat daca ai ajuns sa te bucuri pentru un amical .
Ok, Muie Dinamo, sa luati 5. E bine asa ? Daca o sa comentezi la vreun articol legat de Steaua sa zici ca n-ai fost tu, o copie a ta mai proasta. Ceea ce e cam imposibil. Eu am facut o simpla remarca si am subliniat evidentul, acela ca un stelist n-are de ce sa fie invidios. Apoi ati dat-o pe frustrari. Daca am ajuns sa fim frustrati ca voi va exersati visul de Liga Campionilor si ca doar asa puteti aduce o echipa ca Barcelona... Pune logo cu Napoli daca esti fan, sau esti fan doar in perioadele cand Steaua joaca in Europa ? Se apropie meciul cu Ekranas, cauta logo-ul!
Mai mare invidie si frustare aveti voi pe steaua. Cand au pierdut cu slovacii acasa ati intrat si ati vorbit urat de steaua si vati bucurat ca a pierdut. Cand a castigat la slovaci ati intrat de invidie si frustare ca steaua a reusit sa se califice in europa. Astai adevarul, chiar daca nu recunoasteti.
PA OILOR!!!!VOI COMENTATI,NOI PE STADION!!FORZA DINAMO!!!PS JUCATI SI VOI, DAR CU GAZ METAN)))))))))))))
Tu esti adevaratul suporter, nu? Imediat cum clubul merge rau ai schimbat pe CFR pt ca fura campionate. Ti-am zis sa lasi vrajeala, nu pacalesti pe nimeni. Si mai usor cu numirile pt ca nu ne cunoastem. Poate ca am eu 22 de ani, dar macar ma comport civilizat si sunt suporter al unui club pentru ca ma identific cu el din 1995. Nu este vina mea ce se intampla acum. Nu sunt suporter de ocazie asa cum tu pretinzi ca esti, nesimtitule. Faptul ca ai acelasi gen de scris, injurii si comportament ca al altor conturi ma face sa cred ca esti pornit pe o anumita idee dementa fixata in capul tau.
Barcelona joaca cu Dinamo pentru ca au fost platiti pentru asta,nu-i nici un merit al dinamovistilor aici si in concluzie nici un motiv de invidie.Cand va ajunge Dinamo sa joace cu Barcelona sau cu oricare alta echipa de top din Europa gratie vreunei calificari mai vorbim.In rest,aberatii marca " Borcea ".
Daca avem pareri diferite si sustinem echipe diferite asta nu inseamna ca eu nu am logica.Sunt destul de linistit. Referitor la greselile de exprimare, tu esti unul dintre acei oameni care atunci cand nu are argumente schimba imediat subiectul si apeleaza la trucuri ieftine. Ok, daca tu stii sa te exprimi corect, bravo tie, tot respectul. La acest articol am lasat comentarii despre fotbal, nu despre gramatica limbii romane, desi, nu cred ca sunt asa multe greseli cum spui tu. Aerul asta de superioriate este tipic celor ca borcea...desi nu castigi ceva te comporti ca si cum ai castiga tot.
stelist din 95+)))))))))))))))cea mai buna gluma,steaua era la apus atunci,traia ultimii ani+))) un muce de 5 ani se credea suporter...ideea e ca habar nu aveti de echipa asta,n-ati traIT NIMIC SA VORBITI DE EA
eu zic ca sunt mai invidiosi ca am scapat de tine decat pe meciu asta :)))))bine ca se oftica si pe meciu asta dar mai mult......:))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.