FOTBAL  »  AMICALE  »  STEAUA - FC BASEL 1-1

Cea mai spectaculoasă "fază" a primei reprize » Patru elveţieni s-au luat după un stelist :)

Articol de - Publicat vineri, 18 ianuarie 2013 00:00 / Actualizat vineri, 18 ianuarie 2013 23:59

Dacă în prima repriză a meciului amical dintre Steaua şi FC Basel fotbalul a cam lipsit, în tribune fanii s-au făcut "remarcaţi".

Un suporter al Stelei a furat un steag destul de mare al galeriei lui FC Basel şi a fugit cu el. Pînă ce suporterii elveţienilor s-au dezmeticit, fanul roş-albaştrilor era departe.

Patru dintre ei au încercat să-l prindă pe acesta, însă fără sorţi de izbîndă. Steaua şi Basel au încheiat la egalitate partida, scor 1-1, goluri marcate de Pintii, respectiv autogol Cojocaru.

Mihai Neșu, adevărul despre divorț: „Vreau să știe lumea” » S-a spus că soția l-a părăsit în urma accidentului

L-a rugat să nu joace, fiindcă are o presimțire rea, dar el a marcat în poarta Romei! Așa că a schimbat abordarea: „Hai să mai facem copii”