Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Au publicat cifrele: câți bani câștigă analiștii TV » 21 de experți au împărțit 2,3 milioane de euro
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Hai sa citim împreună interviul cu președintele Corvinului Hunedoara, Gelu Simoc cum a venit Anghelache si Securitatea in oras si i-au amenintat pe toti daca nu iau cu forta tot lotul ! ://www.corvinul1921.ro/acasa/culisele-unui-transfer-klein-de-la-corvinul-la-dinamo/ Timp de zece ani Michael Klein a fost capitanul echipei Corvinul Hunedoara, a fost luat cu forta de catre securitatate: Santajul a fost facut de catre Securistii: -Anghelache -generalul Macri, -colonelul Lucian Văceanu, şeful Securităţii pe jud Hunedoara -şeful Securităţii pe mun Hunedoara, Luca ____ ASA A FOST DESFIINTAT CLUBUL CORVINUL. Ati luat tot lotul, nu a mai ramas nimic, peste cativa ani au pus lacatul
Când am citit, în titlu, "încă o repatriere", am intrat repede să văd despre ce e vorba. Când am dat cu ochii (în poza articolului) de Pulhac, am crezut că-mi vine rău. M-am liniștit, însă, după ce (la sfârșit de articol) am citit : "...Cristi Pulhac doar se antrenează cu Dinamo...".
aparaaaaaaaaaa COSMIN MOTI !!!! Victorie !!
Echipa arata destul de rau, vad ca nu se mai incearca nici un transfer, desi toate echipele se intaresc, noi am devenit casa de ajutor. Ce mai cauta Alexe la echipa, el este un plangacios care vroia sa plece, acum e buna Dinamo???
asa e
Asta nu inteleg astia... Pai nu-l ia nimeni in brate pe Negoita, dar daca pleaca si asta...falimentul scrie pe noi. Cine ia un club cu 14 milioane datorie. Nici Rapidul nu l-a luat nimeni atatia ani si datoriile erau mult mai mici. Suntem intr-o situatie foarte proasta. Asta e. Trebuie sa mergem mai departe cu capul sus. Multi il contesta si pe Stoican ,dar cu lotul asta a terminat pe 4 anul trecut si anul asta nu are nicio infrangere. Pai, scuzati-ma, dar Stoican face o treaba excelenta tinand cont de situatia clubului.
Pana si la bulgari s-a gasit unul sa investeasca sume importante in fotbal, ex Ludogoret. La noi toti bogatanii sunt cooor\/e, ori sunt parsivi si vor sa castige de pe urma clubului fara investitii ori sunt impostori. Pana si la voi becali a castigat o groaza de bani dar nu prea a investit nimic. pai la cat a castigat el nu trebuia sa se uite la 2 mil pe Bokila sau altul si intra si anul asta in liga. asta e, NU AU MANDRIE ASTIA. NU or sa ia banii cu ei in groapa.
Like. La obiect.
pai investete tu ma, nu vezi ca nu prea se inghesuie nimeni, sa zica unul pe post media ca vrea Dinamo si atunci e RAZBOI daca Negoita nu-l vinde sau nu arata ca e intr-adevar BOGAT si arata a PATRON. Pana atunci mai mergem pe burta, la noi de bine de rau se intrevede o licarire in noapte dar la Rapid e cam nasol. Ce au facut daca l-au inlaturat pe Copos???acum se zbat sa supravietuiasca si sunt pacaliti de toti mascaricii care se perinda pe la conducerea clubului
de regula ne k-akam in rumegatoarea ta si a celor ca tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.