Alte știri din fotbal
CFR Cluj, victorie mare cu U Cluj în derby! Clasamentul din play-off-ul Superligii
21
Szabolcs Kovacs n-a avut dubii! Pentru ce a acordat penalty în CFR Cluj - U Cluj
0
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: final de foc în PAOK - OFI Creta
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Ar putea invata si Rusescu cate ceva .Cadu n-a ratat niciodata si chiar daca azi era sa o faca D*zeu l-a ajutat si si-a reparat greseala.
Cine e brandan ala ma ? O insecta ? O insecta ca tine . O stire de ultima ora tare ar fi despre Ibrahimovic , Tevez sau Julio Cesar , nu o insecta , un fotbalist de care stie doar bade Vasile din Romania . Nu va mai credeti stapanii lumii pentru ca va sustin toti analfabetii din Romania . Doar pentru ca ai multi fani , NU SUPORTERI , nu esti o echipa mare. Vezi-ti de treaba da , pupincuristule . Sustine-ti echipa locala si apoi fii si tu tare-n cucui.
Care adevar ? Stirea de ultima ora este ca BRANDAN NU PLEACA , a fost o intoxicare din partea presei .
Care adevar ? Stirea de ultima ora este ca BRANDAN NU PLEACA , a fost o intoxicare din partea presei .
Deranjeaza adevarul?!
Hai ca deja ai luat-o razna .
zise marele istoric alpin si mai lua o gura de laturi
La fel cum s-a bucurat Steaua in 1986 cand le-a cumparat Ceausescu o cupa, la Sevilla, cu 5 milioane de dolari!!! Michel Vautrot si 4 jucatori ai Barcelonei stiu de ce!!!
Eu nu inteleg pe fanii oierului, de ce tot comenteaza pe-aici? E doar un amarat de amical. Chiar nu aveti altceva de facut decat sa comentati in paguba?
Penibili...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.