Alte știri din fotbal
Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf” cu o zi înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
„Poate că e mai bine că s-a întâmplat așa” » Pancu, tranșant după ce FCSB a pierdut cu Auda: „Ei au mai pățit”
0
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Daniel Pancu, după plecarea a doi jucători de la Rapid: „Imposibil de înlocuit”
0
Știri din fotbal internațional
Noua perlă a Europei » La doar 16 ani, a avut nevoie de doar trei atingeri pentru a înscrie și a devenit cel mai tânăr marcator din istoria clubului
0
După ce a scris istorie la Mondial, Harry Kane intră la negocieri
0
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
oops eu nu le mai numar de mult. cam de cand ma pot mandri ca am contribuit la daramarea economiei nationale ...))))
trebuie sa recunosc faptul ca in principiu ai dreptate scz m-am cam aprins asa patesc daca stau la .... un pahar de vorba pe teme filosofice... ...))) sry again. we must return to old hobby's.. ..)))
Ce profesezi?, scuze . Eu sunt cu științele exacte:)) De aia te întreb, ca unul ce numără orele până luni când pleacă la muncă??:)))))
aici trebuie sa fim oameni in primul rand ,sa ne respectam indiferent de conditia sociala ,apoi restul ...nu cum face moflea ,toti cei care sunt din afara capitalei sunt tarani ,pai el este in afara capitalei de 22 de ani ,chiar el a recunoscut-o ,cum este sa te contrazici singur ?:)
l-am ascultat de mii de ori.
Nu arați a tip ce te ruga mama ta să pui semn la carte, sincer.
sam sunt absolvent de drept si istorie-filosofie am iubit si iubesc enorm filosofia si istoria, dar de 19 ani practic doar ocupatii juridice. chiar regret ca nu mai am timp sa citesc/recitesc operele filosofice dragi mie. printre altii, kant, fichte, bergson si .... sartre.
S-a terminat cu on-linurile. Retragere în forță și cu sechele ptr. noi, cum de le știi pe din afară??
da ,probabil ai dreptate ,si eu am citit pana la 25 de ani de mi-au sarit ochii ,incepeam o carte la 7 seara si pana nu o terminam nu ma lasam ,uneori ma apuca si 12 amiaza ziua cealalta si tot ma tineam de ea ,acuma ce sa fac ,sa dau citate aici sa par destept ,hai sa fim seriosi ,numai un om care nu are unde sa-si etaleze calitatile face lucruri d-astea ...cum am zis pt unii ,take a life ,probabil nu si-au trecut exemenele pt a fi profesori ,au ramas suplinitori ,rusinica!:))
chiar imi cer scuze altora care se pricep si mai bine la filosofie, in expozeul meu am doua greseli. nu insist care. le descopera cine vrea sau cine poate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.