Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
0
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Titularul lui Dinamo, suspendat pentru Craiova! Anticipează o surpriză: „Nu-și permite să-l bage pe el”
0
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, deranjat de-o întrebare: „Ne calificăm în semifinale și ne criticați?!”
0
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
mare chestie ca a pierdut. voi nu vedeti ca Dinamo a jucat cu rezervele ziaristi de 2 bani?
am vorbit pe intelesul celor care comenteaza aici pe forum carora incercam sa le explic niste lucruri de bun-simt dar chiar n-ai cu cine cat despre modul cum am scris comentariul respectiv am facut-o din cauza nervilor ,din graba dar iti spun eu nu te mai da mare intelectual ca nici daca faci "brainstorming" vorba coanei mita a voastra nu poti sa discuti tu cu mine astfel de probleme de exprimare,ortografie sau discutii etimologice
prietene......in primul rand cucu l-ai supt tu,in al doilea rand eu nu am enumerat nicio petarda de la nicio echipa si nu am vorbit de steaua sau de alta echipa pe aici,mai bine citeste ca lumea inainte.......bafta
Ce exprimare coerenta ai amice. Te-ai gandit vreodata sa te faci autor de nuvele/romane? Trimite un CV pe la pro=sport sau G.S.P. ca sigur te angajeaza astia! :))
Prea putin locurile 1-5 pentru Dinamo sincer. Eu as vrea sa revina vremurile cand Dinamo si Steaua se bateaua pana in ultima etapa pentru titlu. Cele de dupa '89 evident! :)) @saviola: CFR si Vaslui sunt favorite, dar nu clare. La nivel de lot situatia este cam egala, diferenta o vor face antrenorii. Nici Porumboiu nu este cel mai cuminte patron sincer. La CFR este mereu liniste pentru ca aia dorm linistitii stiind ca au linie directa cu arbitrii, altcumva ar fi jale si acolo.
bai nene, da astia joaca in fiecare zi? plm, e aiurea...macar sa fi ajuns la o concluzie pana acum.
Sa speram ca va ramane Bonetti si meciurile oficiale din campionat....Macar pana la meciul cu Steaua ;)
Dar tu de ce uiti sa iti enumeri si tu petardele care au fost la clubu tau ? :)) acuzi Steaua ca nush ce ca nush cum..uiti un lucru..DACA Steaua nu juca bn in Europa..voi catzeii a-ti fi supt cucu la tv uitandu-va la Steaua cum joaca in Europa..insa voi va da-ti smecheri si uitati ca Steaua dak nu aducea puncte Romaniei ,daca se jucau doar 2 locuri pt Europa si acu se joaca chiar 5,6 locuri..inainte 1 loc era direct UCL in grupe..insa voi ..da..da stiu..va las sa va pregatiti de UCL ;)
fata de comentariul de mai devreme,acum e mult mai bine.......ai mare dreptate,nesimtitii astia de conducatori doar castiga bani de pe urma jucatorilor vanduti,drepturi tv,sponsori,etc......si baga fix NIMIC,toti Dinamovistii spera sa scape de idiotii astia si asta cat mai curand,in ritmul asta ajungem FOARTEEEE RAUUUU
ba tu esti prost rau de fapt esti cel mai idiot de pe aici!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.