Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
0
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
0
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
ohoho, ala juca la 2 capete, el tot spera sa plece. eu sunt sigur ca are valoare. sa vedem daca vrea sa joace pe bune. alura are, tehnica are, sut are, cap are... mda vom vedea.
Astazi i-am observat atent pe toti care au intrat pe teren si sunt convins ca avem un lot bun . Avem si dubluri pe toate posturile . Desi am jucat un adversar modest sunt convins ca odata cu folosirea lui Scutaru ca aparator central chiar avem sanse sa ne batem la titlu . Stiu ce spun am putere de observatie .
bun asa, deci markus a miscat bine. axente cred si eu, a dat 2 goluri. axente cristea vor forma atacul, parerea mea. issa ba a jucat bine, mai bine decat "marele "figurant jaja kone ???
deocamdata nu se vede nici'o idee tactica in jocul lui dinamo. astazi au jucat la trecerea timpului. drept pentru care nu am avut rabdarea sa urmaresc tot meciul.
valy, sa ne intelegem: eu tin cu 3 echipe in lumea asta, dinamo, liverpool si brazilia. restul nu fac parte din universul meu de preocupari. admir germania si italia, fortele mondiale cu care se bate brazilia de vreo 60 de ani, alaturi de argentina. astea 4 sunt fortele mondiale planetare la nivel de nationale. restul sunt niste piticoti ce aspira la un strop de glorie. au acces la el cand granzii se odihnesc. mai obosesc si ei. se mai plictisesc si ei. si mai castiga cate ceva si o spanie, o franta,o anglie sau un uruguay. cate ceva, atat. nu totul.
Si apropo este prima data cind l-am vazut pe Platinii ca pune osul la minge .
CARE UN MECI PROST CA DOAR CU CIURUCURILE IRLANDEZE AU FACUT CEVA
Da ce conteaza amicalele !! Bonetti a incercat astazi toti jucatorii . Nu aveai ce concluzie sa tragi cu o echipa de mina a treia pe un teren mai rau decit un islaz . Oricum toti au alergat si cam atit . Personal mi-a placut Isa Baa care a jucat o repriza si Markus, Axente chiar si Platini . Maine avem meci adevarat chiar daca sahtiorul joaca cu echipa a doua .
ma ombre, ii bag in moasesa ma...)) doar casc de 3 ore si asta le reprosez eu. in rest ii foot in nas, chiar ma doare la bashketzi despre CE asta. evident, cu spania motz...)))
:))) nu mi-a aduc aminte... in fine vad ca esti pornit impotriva lor la urma urmei, fiecare tine cu cine vrea, asa ca.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.