Alte știri din fotbal
Șoc! Hermannstadt s-a retras din noul sezon de Liga a 2-a, cu o zi înainte de start și se DESFIINȚEAZĂ
0
„Cum adică să nu te înjurăm pe tine?” » Andrei Nicolescu, despre relația cu suporterii lui Dinamo: „Un fel de paria!”
0
Patru plecări de la Dinamo! „Câinii” bifează o premieră absolută în Superligă
0
Cine este Constantin „Gogu” Covaciu, dinamovistul mort în accidentul rutier de astăzi
1
Știri din fotbal internațional
„Acest proiect nu va fi de succes cu Marius Baciu antrenor” » Dublul campion cu FCSB nu este surprins de eliminarea din Europa
0
Ovidiu Ioanițoaia e nemilos cu FCSB: „Doar el primește notă de trecere” + Jucătorul „pământ de flori”
2
Atacantul român Rareș Burnete are o nouă echipă!
0
Luni, Craiova intră la tragerea la sorți din Europa League » Campioana României va fi cap de serie
1
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Temperaturi extreme în 22 de județe, sâmbătă și duminică. ANM a extins și ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ce se schimbă de la 1 august 2026 în România. Buletinele vechi devin ...
Libertatea
Esti mai prost decat "pretul la carburant", incercti sa-l copierzi pe user care isi bate joc de fcsb (cu dreptate ) scrind FC FîCîSîBî si ce ti-ai zis si tu stai sa scriu eu la fel , fcsb=bataia noastra de joc.
la cat de b@lbait si prost esti ptr tine e bine oricum!.))))))))
Cică FC FîCîSîBî se zice FC Fei-Chei-Sei-Bei în chineză. HAHAHAHAHAHAHA! Sună mai bine în chineză ca in română. HAHAHAHAHA!
Daca sunt facute in China, dau semne de uzura dupa 5 minute...
Nu, nu, cu FîCîDî1948SîA joaca abia peste trei saptamani...
Se dovedește ușor ușor ca au jucat cu niște desculți ...
Lherzolit
o fi superstitios omul :)) asta e ca si cu transferul lui carlito tevez, tot in china, pe nu stiu cate "jde milioane de dolari". am indoieli serioase privind sumele reale de acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.