Alte știri din fotbal
Șoc! Hermannstadt s-a retras din noul sezon de Liga a 2-a, cu o zi înainte de start și se DESFIINȚEAZĂ
5
„Cum adică să nu te înjurăm pe tine?” » Andrei Nicolescu, despre relația cu suporterii lui Dinamo: „Un fel de paria!”
1
Patru plecări de la Dinamo! „Câinii” bifează o premieră absolută în Superligă
0
Cine este Constantin „Gogu” Covaciu, dinamovistul mort în accidentul rutier de astăzi
1
Știri din fotbal internațional
Au fost rivali în Spania, dar acum Casemiro recunoaște: „Am visat în fiecare zi să joc cu Messi”
0
După transferul de la Manchester City, Interul lui Chivu vrea să cumpere de la Liverpool
0
Crește forța opoziției! încă o Confederație se opune planurilor lui Infantino
0
Florin Lovin, fără ocolișuri: „Eu îmi asum! Baciu nu a antrenat nicăieri, acum vine și îi omoară pe toți în cupele europene?”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Temperaturi extreme în 22 de județe, sâmbătă și duminică. ANM a extins și ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ce se schimbă de la 1 august 2026 în România. Buletinele vechi devin ...
Libertatea
tocmai din acest motiv, nu vad de ce esti asa suparat ..))
foarte tare... si nici macar n-a fost la pariuri..)
Sus pe Luna sade-un câine Si se crede el erou. Toti se jura ca e prost, Chiar si-n miercurea de meci. Lui nu-i pasa, cica-i "câine" Mai ca-i caine' din nascare. El se uita în oglinda. Îsi zice: "eu sunt frumoasa". Cam cu sexul o greseste, Înca un rimel cadou, L-ar preface în erou. De-ar avea si-un fond de ten, Mai ca s-ar face monden, Si ce laud-ar primi, De si-ar rezerva o zi Sa o stea de dimineata, Pîna-n seara fata-n fata, Cu oglinda cea mai mare, Sa se vada în picioare, La imaginea robusta Sa-si mai agate si-o fusta. Si-apoi da Doamne sa vezi, Asa hal de maidanez!
Vai de mama lor : )))))))))))
În Stefan cel Mare Cu tribunele surpate Ne-am îmbraligat ca câinii Fara frica sau sfiala Nicio vorba sa ne pese Viata ne era o scoala Meciurile – saruturi dese Cu mangaieri pe fese Blondule cu ochi de mare Dintre randuri din tribuna Te îmbratisez în zare Ca o inima ce bate.
Cand am citit titlul, am crezut ca Dinamo joaca folosind rezervele. Se pare ca m-am inselat, asta-i valoarea primului 11. Tot asa, baieti!
Desculti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.