Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias!” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
da, dar ciobanul ala nu e patronul celei mai titrate echipe din romania.
asa crezi tu ? nici nu ai idee cat de contestati au fost, cum erau agatati dupa fiecare meci, la iesirea de la oficiala de pe dinamo, cum trebuiau sa dea explicatii, cum veneau cu capetele plecate la sedintele cu reprezentantii PCH.. la dinamo a existat interactiune intre conducere si suporteri, chiar daca au fost contestati de suporteri, mai toti au venit sa raspunda. doar fraieruld e turcu a intrat in razboi total cu PCh si a pierdut tot el. a trebuit sa isi ia jucariile si sa plece, badea i-a facut vant la presiunea peluzelor.
Si sa inchei ceea ce am inceput eu zic ca adevarata rusine este faptul ca un cioban, un ojer din vascauti de sus a reusit ceea ce nu au reusit institutiile statului chipurile specializate pentru asemenea cazuri. si anume sa salveze viata a 5 oameni dupa un accident de avion oarecare pe un munte oarecare. si unii blameaza ojerii si ciobanii.;)))
chiar nu stiu ce m-a apucat, esti prapadit rau... imi e si mila de tine. du-te bai baiatule si completeaza-ti studiile, lasi de dorit rau de tot la modul de exprimare in scris.
dupa cum spuneam... inceteaza, altfel de umilesc public. am dovedit tuturor ca esti un simplu repetent. iti repect parerile cat timp le exprimi decent. daca ai chef sa fii magar, fa-o dar nu cu mine. pentru ca eu te pleznesc de nu te vezi, magarule.
a treia dovada ca esti analfabet : cratime nu ai in bucatarie ?
a doua dovada ca esti analfabet : dezacordul, dezacordul,,,, probabil tot creierul tau e dezarticulat....
prima dovada ca esti analfabet. ei nu "poate sa bata " ???
Un fel de feligie? Mai terminati frate cu exagerarile astea. Va da Steaua sa mancati? Sau Dinamo da de mancare dinamovistilor, samd. Pentru fotbalul asta ati fi im stare sa omorati. Exista atatea exemple: clujeanul care a dat cu bordura in acel jandarm, petrolistul care l-a lovit pe Galamaz si pot continua... Si in fond si la urma urmei religiile sunt pentru spalarea creierelor...asa ca daca tu spui ca Steaua este un fel de religie, nu este bine...
vorbeste frumos, pentru ca ma obligi sa te umilesc public.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.