Comentarii (127)
guyencea
guyencea  •  19 Iunie 2015, 20:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

guyencea
guyencea  •  19 Iunie 2015, 20:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  19 Iunie 2015, 20:49
Postat de mariuss72 pe 19 Iunie 2015, 20:48

***, asa ca ce sa mai spui de altii? Mai nou te-ai specializat *** :)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  19 Iunie 2015, 20:48
Postat de tonyys pe 19 Iunie 2015, 20:46

astia de la verdania pana pe la 6 au fost la lucru, de la 7 au jucat cu dinamo si le-au si dat 2 goluri....

corect. dinamo aka rusinea europei strikes back.

mariuss72
mariuss72  •  19 Iunie 2015, 20:48
Postat de randoom_._ pe 19 Iunie 2015, 20:46

*** vii pe aici sa vorbesti aiurea. ha ha ha. ai vrea tu sa se duca dinamovistii la astana. aia sunt campioni in kazahstan si joaca in ucl. dinamo aka rusinea europei strikes back.

***, asa ca ce sa mai spui de altii? Mai nou te-ai specializat *** :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  19 Iunie 2015, 20:47
Postat de mariuss72 pe 19 Iunie 2015, 20:46

:)))))) ce se agita vidanjorul :)))))

***..YA CU..TOMOXAN ***..IA CU TOMOXAN..SA NU MORI ***..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tonyys
tonyys  •  19 Iunie 2015, 20:46

astia de la verdania pana pe la 6 au fost la lucru, de la 7 au jucat cu dinamo si le-au si dat 2 goluri....

randoom_._
randoom_._  •  19 Iunie 2015, 20:46
Postat de tzusti_reloaded pe 19 Iunie 2015, 20:44

O VINA *** SI *** *** *** *** *** ***..BRRR *** ***

*** vii pe aici sa vorbesti aiurea. ha ha ha. ai vrea tu sa se duca dinamovistii la astana. aia sunt campioni in kazahstan si joaca in ucl. dinamo aka rusinea europei strikes back.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nicolas_blu
nicolas_blu  •  19 Iunie 2015, 20:46

9-2!! Bravo baietiii, bravo copii....Hai ca se poate ..incet,incet facem echipa.. si fara sa cheltuim milioane cum o fac unii si dupa mai si rateaza grupele UCL!!

mariuss72
mariuss72  •  19 Iunie 2015, 20:46
Postat de tzusti_reloaded pe 19 Iunie 2015, 20:44

O VINA *** SI *** *** *** *** *** ***..BRRR *** ***

:)))))) ce se agita vidanjorul :)))))

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 13
Comentează