Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps s-a temut pentru Mbappe: „Aveau de gând să-l facă bucăți!”
0
Tăvălit tot meciul, Mbappe n-a mai rezistat la interviuri: „Știm și noi! Duceți-vă dracului!”
0
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Bah ?! Ce-i pe gsp ? S-a umplut cu articole despre maidanezi !!
Tu ține-te de obsarvație ”daca ar fi ceva ce nu'si are rostul este insistenta cu care unii Stelisti va tot zic ca o sa aveti inca 3 infrangeri in confruntarile cu Steaua din aceasta primavara. ” de restul de capre ne ocupăm noi! :))
Pai eu ce gluma am facut, de tu mi-ai dat un raspuns "sa o dau laoparte"? Dinamo trebuie sa treaca de Pandurii in clasament si gata, sunteti in cupele europene!!
asa vezi ! e corect..)
daca ar fi ceva ce nu'si are rostul este insistenta cu care unii Stelisti va tot zic ca o sa aveti inca 3 infrangeri in confruntarile cu Steaua din aceasta primavara. zici o data, de doua, de trei ori! dar unii repeta precum papagalii. de aia am zis ca acum e momentul vostru si ca nu era cazul sa va reaminteasca ca o sa aveti 3 infrangeri in plus in primavara asta.
?? nu inteleg.
În buricul buricului Capitalei! Q.E.D . :))
in 2012 dinamo a luat cupa romaniei 23 mai 2012 si super cupa romaniei 14 iul. 2012 // saracii de voi ca nu ati mai ridicat o cupa de mult =))
flagrant delict!!!! m-ai plagiat... :)))
Băi, toate ca toate, dar unde-i MM, absent nemotivat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.