Alte știri din fotbal
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
0
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
7
Știri din fotbal internațional
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
8
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Cine a făcut faza pe dreapta, Matei sau Gicu??
Se vede bine. ;) ___ Mersi!
aoleu,ce petarde-s astia,suedezii :))))
Din punctul meu de vedere exista doua sisteme de joc: 4-4-2 / 4-3-3. Invechite? Nu cred, nici pe departe !!! Urasc 4-2-3-1 si, din pacate, observ ca si (deocamdata) antrenorul "1-7" foloseste acest sistem cu indarjire in amicale !!! Sa inteleg ca avem 4 atacanti decenti in loc degeaba ??? Jucati fotbal nu-l mai pacaliti cu sistemul vostru de rahat !!!
Nu e bun, drakula merge!
I-am auzit pe valyomanyd si TZZUSTI strigau Hai dinamo ! :)))
://www.laola1.tv/en-int/live/marbella-cup-if-elfsborg-dinamo-bukarest/292839.html
mersi
://live.drakulastream.eu/players/free-live-video-streaming-if-elfsborg-dinamo-bucharest-football-international-friendly-matches-2344.html
Metre, unde-l vedem?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.