Alte știri din fotbal
Finanțele de la UTA » Mai mulți bani publici, dar datorii și deficit în creștere
0
Lui Rică Răducanu i-au dat lacrimile când a auzit de situația lui Mircea Lucescu
0
Procesul e pe cale să înceapă, dar Becali o ține pe a lui: „Niște aberații de doi lei”
0
Nu pleacă de la Dinamo: „În iarnă a fost o ofertă oficială din prima ligă a Greciei”
0
Știri din fotbal internațional
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
2
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine e azerul care controlează 600 de petroliere fantomă rusești și vinde ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Tocmai cap de cal Lato v-a dat eurogol in ultimul meci, mai tii minte?
pff mai bine taci.. ca mitza biciclista isi bate p a de voi.. stati capra..
adica cupluri,ca si spartanii.toti sunt fundasi de meserie :))))
eu nu am remarcat pe nimeni...chiar am spus ca nu jucam nimic. cat despre bilinski am comentat la momentul potrivit citez ”daca a marcat o caruta de goluri in curtea scolii nu inseamna ca e jucator”. avem probleme mari la posesie deoarece nu avem jucatri cu o tehinica suficient de buna sa ne permita o circulatie a mingii care sa iti asigure o posesie prelungita. nu avem jucatori care sa poata dribla si nu e nevoie decat de o minima disciplina tactica sa ne blocheze. asanovic si tichot nu reprezinta solutii nici de avarie. singurii care merita sa joace dupa parerea mea sunt durimel, grigore (doar pe baza a ceea ce a jucat in tur) rotariu, matei, tucudean si lazar. sunt foarte pesimist
sunteti rupti in cc.urrr,vai de capul vostru de saracii..si il mai si credeti pe nea coita cu reconstructia..ala isi bate joc de voi
Pariuri inedite Meciurile-şcoală dintre "cîini" sînt prilej de pariuri inedite între membrii staff-ului tehnic. Se fac prinsori doi cîte doi, iar miza este fie un ceai, fie o cafea turcească, iar cel ce pierde trebuie s-o aducă la masă celuilalt. ________________ : )))))))))))))))))))))))))) saracii rau cainii astia : )))) Cum vine aia : doi cate doi ? : )))))))
Bun ca e buna stelemeaua.. cu cap de cal lato..lemn tase si chipciu care moare de grija lui Dinamo...
daa in vara aduc alte ciuperci :))) hai mah ma lasi :)) veti vedea multi suporteri ca voi avea dreptate, cu transferurile astea ne bateti si voi draq, doar 2 jucatori transferati sunt buni restu papa :))
stie cineva care e situatia lui elton? nu prea l am vazut jucand in meciurile astea ...
Vad ca a marcat Velici. E de urmarit in retur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.