Alte știri din fotbal
Apariție rară în studio, în emisiunea lui Mironică: „Dacă FCSB ajunge în play-off...”
1
Ce pedepse solicită Gigi Becali în scandalul Bergodi - Cordea: „La el e mai grav”
3
Laszlo Balint, după ce a încasat 4 goluri de la FCSB: „Este dureros”
3
Becali vrea să-i anunțe transferul în ultima zi de mercato: „Mâine îl luăm”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
„Ancora NATO”, ținta lui Putin? Insula-cheie din Marea Baltică care stă ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Constanța și-a vândut BMW-ul X6 în Ilfov și l-a furat apoi cu ...
Libertatea
analiza tehinci-tactica:))))))))))) mi-am gresit vocatia:)))))
hola valy am luato:)) si-o s-o mai luam! doar n-m fi barSelona m-a suparat rau taturanu:( oricum sincer lasand greselile uriase facute de vreo 2-3 insi azi... am jucat si fotbal, nu ma hazardez sa spun ca luam ceva, nu cred sincer nici macar ca avem prima sansa cred ca insa in atac cel putin suntem mai puternici ca anul trecut, imi place cum jucam pe faza ofensiva iar red bull astia chiar sunt o echipa buna, de nivelul nostru asa acum sa vedem, apararea a gafat dar am incredere in gardos si in tatarusanu, ce sa facem mergem inainte:)
..tare aia cu ...biletele de unde draq.u daca sunt 500 de spectatori.???. stii ce ai uitat tu, dinamo nu are doar echipa mare si cea secunda.....sunt 10 grupe de juniori de toate categoriile !!!
Tavi...ce naiba faci?
dap, e la dinamo acasa; asta e viata, avem cu dinamo, vaslui, otelul si cfr in primele 6 etape; un start crima de campionat dar putin conteaza; vrei titlul ? tb sa bati toate echipele ! punct !
eu unul ma duc la meciuri la Rapid,dar daca ma pun in situatia dinamovistilor sincer nu stiu ce as face
dupa umila mea parerea care nu mi-ati cerut-o si probabil ca nu va intereseaza dar o spun ca si asa n-am alttceva de facut la ora asta :)) eu zic ca dinamo are cativa jucatori buni, si ma refer la portari(sunt de nivel acceptabil) , luchin care e chiar un fundac CENTRAL bun...dar lateral e asa si asa, marius niculae care inca mai poate zic eu , munteanu care mai poate o repriza, danciu care tre sa fie rezerva dar poate fi una utila! issa ba care poate nu e kone dar nue jucator rau, scutaru la fel e un fundas peste dragos grgiore in opninia mea, cosmin matei care mie personal imi place f mult , tucudean si ..cam atat, daca vin 2-3 africani buni plus 1-2 tineri gen nica, n-o sa aratati rau!
Pai NU . Nici eu nu cred .
Rapidistii au bilete gratuite la meciul cu Barcelona . Biletele le ridicati la casa Dinamo . Va prezentati cu abonamentul din giulesti in mină .. )) !
,,,daca nu vine , asta e.. ne multumim cu alde borcea, badea si savulescu locul 5 il avem asigurat !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.