Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
da, sigur. Voi ați băgat idealul, Keșeru în spatele lui Pio, n-ați avut o fază pe poartă, ați luat trei bucăți goluri.
Nu stiu care e problema, aia incep campionatul sapt viitoare sunt 100%, pt noi e primul meci din primul cantonament cu jucatori ca aldea, si rapa fundas central :)). Cu Werder o sa fie un scor asemanator si aia sunt 100%... primul cantonament e doar pt acumulari fizice...
No problem, se razbuna stelitii pe Werder. Le arata Reghe si Purdanca la nemti ce inseamna fotbalul dambovitean adevarat!
meci de pregatire, ai rabdare... si Stutgart a luat-o de la Ajax... Cape Town... nu e un capat de tara...
Are caracter de "tupeist" la fel ca Mutu de exemplu...
fumuri de vedeta. sint altii mai rai. sa dea el goluri si n-are decit sa faca ce vrea in "privat"... :)))
nahh, e chestie și de valoare, cică aia primează ( am văzut meciul integral) ați aruncat tot pe piață , în formule greșite ( părerea mea ) , dar slab , slab! Mai ales atacul unde ați încercat pe clasic.
lasa ma, ca nu esti tu antrenor (nici eu, de altfel). sa avem incredere in reghe, eu cred ca urmareste ceva prin aceste chestii, sper sa-i reuseasca.
Hai ca are constant derapaje de genul asta. Daca pe teren, intr-un amical, are gesturi de cocalar, iti inchipui cum e in viata de toate zilele.
Dar nu sunt suparat pe scor! Asa e, trebuie sa experimentezi dar decat sa vanturi 30 jucatori la un meci mai bine rulezi 15 intr-un meci si 15 in celalalt meci! Si bagati sa joace pe posturile lor nu la numar in teren! La asta ma refeream, rezultatele din amicale nu ma intereseaza! Si schimbarile sa fie facute post pe post! Adica, o repriza Chipciu, alta Popa, una Stanciu, alta Iancu, una Piovaccari, alta Kape/Keseru s.a.m.d.!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.