Alte știri din fotbal
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
0
Fostul campion cu FCSB se RETRAGE din cariera de fotbalist! A îmbrăcat de 30 de ori tricoul naționalei + și-a ales deja viitorul job
0
Rapid, comunicat oficial cu privire la Constantin Gâlcă
4
Se pregătește să revină la Rapid: „A făcut meciuri extraordinare. Va juca”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Barcelona a făcut astăzi reclamație la UEFA: „O rușine!” » Ce solicită Joan Laporta
10
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Bă demogogule biletele se vind on line sau de la casa de bilete si nu trebuie sa prezinti legitimatia lui dinamo . Tu cred ca chiar esti bulangiu . Ti-o tragi la rozeta pe gespe . La meci vin bucurestenii nu dinamovistii in mod special. Asta ar fi culmea acum ca galeria lui dinamosa se mobileze ca sa strige .Nu 0-5 !
spre deosebire de voi...care stati la margonea orasului, din motive lesne de inteles (lipsa banilor), DINAMOVISTII stau central...pentru ca pot. Voi abia ati reusit sa umpleti stadionul 95% cand a fost biletul 5 lei!!!!! Intelegi cornuta?
Nu au dinamovistii bani , panä acum trebuiau sä disparä toate ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.