Alte știri din fotbal
Ioan Varga se gândește la retragerea de la CFR Cluj: „M-am săturat și eu! Cât să mai pierd bani?”
0
Bănel Nicoliță a identificat slăbiciunea celor de la FCSB: „Nu mai este problema portarului”
0
Mesaj de forță transmis de Dinamo după interesul Craiovei pentru Stoinov: „Pe ei nu-i dăm în România”
1
Portretul lui Filip Stojilkovic: „Nu e număr 9 clasic” » L-a studiat pe noul atacant al Rapidului și spune că are o calitate RARĂ în România: „Atunci marchează cel mai mult”
2
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Un nou record doborât de Lionel Messi: a devenit cel mai bun marcator din istoria competiției
0
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League » Echipele probabile: fostul mijlocaș din Superliga, anunțat titular la gazde
1
PSG, bătută măr cu o săptămână înaintea Supercupei Europei! » Și Arsenal a ieșit „șifonată”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Primele două avioane IAR-99 SM sunt gata la Avioane Craiova, după 6 ani de ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Benzina s-a ieftinit, joi, 6 august 2026. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
Tinere, MUCLRS pe problemă, lasă invidia că rămâi chel de tânăr aspirant:)))
si oricum nu ma refer la meciul Stelei, asta ca sa fie clar pentru toata lumea, la cel dintre Vaslui-Pandurii, acela e cel mai interesant.
Hai nu plange, asta e, ai facut o greseala. Greseala ta fundamentala a fost insa ca ai incercat sa-mi demonstrezi ca albul e negru. Peace!
Erau asa: Ion Luca Caragiale, Biserica catolica si tactica cavalereasca. Din auzite.. Cacao nu se considera cacofonie. Nu trebuie sa te justifici in fata mea, asa e, dar nici nu ti-am cerut asta.
Multumim pentru clarificari.
esti un fraier ba vezi sa nu se pise pe voi ecranele din lituania
"Sirena " esti tu ! Asta spune totul despre prostia din capul tau !
Pai asta a si fost, multi prosti au mai dat si bani.
Lasa-l, asta-i suporter de asta NOU. Ieri nici n-a fost la meci, dar el e "fan Barca". Eu care sunt fan Milan m-am dus, am facut un efort, el a stat si a comentat pe GSP.
Am scris sa vada toti chiorii. Voi comentati aici aiurea, materie cenusie la voi, nexam, 90% din voi, nu va face pielea o cafea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.