Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
Este o comparatie tendentioasa cu scopul de-a ne lua noi,suporterii, pe forum de "par". Hai sa nu le facem pe plac...
Nu inseamna mare lucru niste amicale, insa daca o echipa de liga 2 Elvetia te conduce cu 5-0 dupa o ora de joc trebuie sa fii orb sa nu vezi ca ceva nu e in regula.
baii asta..vezi ca te'ntreci cu guma..si dinamu anul trecut a castigat o cupa, Cupa liceelor...a nu stai, Cupa Marmelada, daa, asa ca mai subtire cu glumele la adresa lor, te rog!
Razvan este campionul amicalelor!
pt ca amicalele conteaza atat de mult. mai ales pt mutu , care doar acolo mai marcheaza.
Acum un an am pierdut in iarna din 7 amicale am pierdut 5 (unul la scor cu Nurnberg) si dupa aia am eliminat Ajax. Dinamo a batut tot in amicale si in campionat abia a ajuns pe 4. Amicalele conteaza doar pt hateri !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.