FOTBAL  »  AMICALE  »  RAPID

Rapid, egal în cel de-al doilea amical al iernii! Giuleştenii au remizat cu Hoffenheim II, 0-0

Articol de GSP - Publicat miercuri, 29 ianuarie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 29 ianuarie 2014 19:23

După umilinţa cu Ferencvaros, scor 0-4, Rapid a terminat la egalitate cu echipa a doua a lui Hoffenheim, scor 0-0.

Viorel Moldovan a testat toţi jucătorii pe care îi avea la dispoziţie, giuleştenii începînd fiecare repriză într-o altă formulă.

Prima repriză: Mişa - Voicu, Săndulescu, Tînc, N. Vasile - Al. Coman, Păun, Cl. Herea, Doman - Martin, T. Bălan

Repriza secundă: Drăghia - Iacob, Celea, D. Lung, Stoica - Selagea, V. Negru, Călin, Mindu - Pancu, Ciolacu

Următorul meci amical al giuleştenilor va avea loc la 6 februarie, împotriva echipei a doua a clubului german SC Freiburg.

Playtech: BOMBĂ! Pensia alimentară uriașă pe care Reghecampf o plătea fiului său. Halucinant ce sumă dădea lunar