Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu Anderson Ceara după transferul ratat la FCSB » Anunț de la Csikszereda: „Noi cunoșteam problema. Avem și alte oferte”
2
Ce a postat Anderson Ceara cu câteva minute înainte de anunțul lui Gigi Becali
1
Daniel Pancu, primele nemulțumiri la Rapid: „Nu putem face nimic în acest moment”
2
Gigi Becali, derapaj rasist la TV: „Ăștia care vin din țări africane nu înțeleg”
2
Știri din fotbal internațional
Brazilia - Haiti, meci crucial pentru echipa lui Ancelotti » „Selecao” caută prima victorie la turneul final
0
Real Madrid a aflat cât trebuie să plătească pentru transferul lui Alessandro Bastoni
0
Sergio Aguero: „Ajunge! El este cel mai bun din istorie, dezbaterea să se încheie!”
0
SUA - Australia, pentru primul loc în Grupa D la Campionatul Mondial » Autogol în minutul 11
2
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
3
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Fenomenul Super El Niño și influența asupra României în 2026-2027: secetă ...
Libertatea
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Fabrica de Țigări din Sfântu Gheorghe se reinventează: de la trabucuri și ...
Libertatea
a recuperat peste 10 mingi bicfalvi el daca si-ar rezolva problema cu faulturile ar fi un mijlocas la inchidere extraordinar
:)))) respect celelalte echipe din Romania , dar fanii frustrati ai unelor echipe , mai ales cei ai echipei sampaniilor ma uimesc cu prostia lor. Uite...nu poate sa joace Steaua nici macar un amical , ca ei vin sa ne arate cat de prosti sant ei. Ce aveti oamenilor???? va roade chiar asa de tare ca Steaua demonstreaza an de an ca acolo unde nu se joaca pe sampanii e cea mai buna echipa romaneasca????
am o intrebare pt tn, ca fapt divers: o consideri pe schalke peste shaktior sau dinamo kiev; dar pe twente?
uni joaca cu manchester lazio altii cu bate borisiv st lieje la unii le scoate mingea din poarta meciul cu marseille la alti le scoate mingea din poarta cu dinamo kiev ca si acuma gol de aer asta e diferenta in cupele europene
da ioane asa`i , in mareparte ai dreptate, tot ce voiam sa zic e ca n`ai cum sa eviti ironii despre dinamo la ora asta de fapt despre dinamo in europa, pentru ca n`ai cum..pur si simplu chiar au depasit orice limita, mereu ne`a surprins in mod neplacut, de aia , zic eu ar fi bin sa acepti ironiile astea , binentees daca sunt doar mcii ironii fara jigniri si chiar sa te amuzi si tu, cu alte cuvinte zic sa nu te aprinzi prea tare ca noi doar faceam mici ironii fara sa cautam cearta sau altceva.
NU a fost gol cum nici ieri la Steaua 2 Golul lui ghiajna a fost offside !!!
buna observatie, frumoasa lovitura...de atacant veritabil
VB DE EUROPA DAR NU POTI SPUNE NIMIK DE STEAUA IN EUROPA ....DECAT ATAT ...DINOU ,IAR,AGAIN...STEAUA IN PRIMAVARA EUROPA LEAGUE !!! DIN 6 ECHIPE ..otelul champions -0 pct dinamo praf si pulbere vaslui - vis frumos ..gaz metan -capul sus rapid ...a inceput cu o victorie dar s a inecat ca ,,ti ,, la mal ..STEAUA KEEP WALKING
ciudat gol (asta daca a fost) ori cum frumoasa reluarea lui Nikolici
nici vorba de gol,oricum nu conteaza,frumos capul lui nicolici
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.