Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah-mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
o dai pe în plesneală, zi-mi cu ce te simți tu superior față de fiul meu care s-a nascut în București??
prima data *
Mucea??
:)) numa tu puteai sa intrebi asa ceva .. ___ prima dara spune un ziar strain unde se mai injura lumea ca in mahala
Niciunde , eu de asta intru aici , knd te plictisesti intri pe un site românesc si uiti de toate , pur si simplu te intorci un timp , dacä sunt cumva supärat intru aici si imi trece , dar de când intru pe aici m-am cam romanizat iar ! :))
Pleaca, maȘ)))
Copilașul din mine cere să-ți justici afirmația?? Cum că tu prin naștere ardelean, îmi ești superior mie născut în București?? Atât te întreb??
Cand intra daveiro.ira sa intri cu nick-ul celalalt sa nu-si dea seama ca tot tu esti si cu asta , eu nu-i spun de asta . :))
ma copilas fugi la somn ca-i tarziu tu crezi ca ma obosesc sa te lamuresc pe tine =? :)) pff tu crezi ca ma intereseaza daca ma crezi ? nu dau 2 lei pe ce crezi tu . daca tu vrei sa crezi ca romanii sunt lafel de civilizati si au aceias mentalitate cu aia din vest ... treaba ta .. . si ca sa vezi ca nu sunt rau iti dau un singur exemplu . pe ce ziar strain din vest ai vazut tu atatea injuraturi si jigniri ?
AȘTEPT!! Sau , nu ! Toți suntem buni până trebuie să arătăm din ce motiv suntem MAI buni. Axoko e beleaua. Cand trebuie sa sa avem motive, dar de fapt nu le avem. NU???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.