Alte știri din fotbal
Iureș la final! Marius Baciu, contre cu fanii, după ce ridicase tonul în conferință: „Nu se mai acceptă absolut nimic! Hai să jucați voi”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
0
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
5
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
Noutate absoluta, doar acum! Oferta este acum un fenomen, pentru ca tot mai multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: [email protected]
ce b0u esti daca te legi de o cratima care mi-a scapat,trebuie sa recunosc,...grea viata ai daca stai cat e ziua de lunga,pe articolele in care se scrie despre Steaua!:)))))
"a luato" ??!! ... Wow, câtă inteligență pe tine! Ai consumat toată lecitina pe care părinții tăi te-au obligat s-o iei și IQ-ul tău a luat-o razna! Rău de tot.
wow,cata inteligenta pe moshul cel senil....ai consumat toata lecitina din sacul pe care-l porti in spate si IQ-ul tau a luato razna!:)))
steaua trebuie sa joace in amicale numai cu echipe de champions league, daca vrea sa nu se mai faca de rusine ca anul acesta cand a ratat calificarea in fata unei necunoscute ca ludogorets.
Eu hotărăsc pe cine...ironizez!
Pai degeaba ești deștept dacă n-ai ce să ironizezi...
Păi, ca sa ironizezi trebuie să fi "bazat" pe...inteligență. Nicidecum pe situația în care se găsește, la un moment dat, un club. Indiferent care ar fi aceasta.
Cand cineva confunda un fals cu originalul cam cum s-ar numi ?
Pai ca sa ironizezi trebuie sa fi "bazat". Voi sunteti rupti in kuurr si n-aveti dupa ce bea apa si va arde de ironii! NOI ar trebui sa va ironizam, v-a tràs-ò ciobanu' cu Tamas si se pare ca va mai "arde" una si cu Tucudean! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.