Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
64
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
4
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
7
Știri din fotbal internațional
Barcelona vrea să îi prelungească contractul lui Lewandowski » Îi propune un salariu de două ori mai mic
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Prietene, am o intrebare. Faci parte din gasca aia frumoasa care merge cu Poli prin divizia a patra sau a treia prin satele alea pierdute de lume si fac spectacol? Daca da, ai respectul meu. Daca nu, scoate emblema aia de la status si rezuma-te la comentarii despre echipa ta. Spor sa ai.
Nu Steaua, cona`` Steoaia Ciobanului`` Jilava e mai corect!
A devenit trist. La orice articol cu Steaua exista un comentariu de suporter stelist/doua,trei,patru de la alti suporteri ai altor echipe. Toate anti. Pare ca fotbalul romanesc a devenit STEAUA contra restului echipelor. Un front comun impotriva. E trist ca singura bucurie a ta ca suporter este "Ce daca retrogradam, suntem in insolventa, nu avem jucatori, ne desfiintam... Steaua are probleme". Fotbalul romanesc se invarte in jurul Stelei... Pana una alta, cu stema fara stema cu rosu cu galben cu mov sau lila cu opt, sau 20 de colturi Steaua o sa ia campionatul iar pentru ca celelalte au stema si culori dar nu au echipa! La asta se rezuma tot.
care steaua?!aia nu mai exista.gazetari coborati cu picioarele pe pamant.steaua a disparut.in cel mai rau caz puteti spune:FCSB fosta echipa steaua...este o exprimare corecta,decenta.
daca steaua e magica, Cicciolina e virgina!
Sunt galbeni si se numesc fc Maggie Simpson, cu suzeta cu tot!:)))))
Care adversar de lux???? Dormundul e aproape retrogradata in zweite bundesliga! Cu wolfsburg sau Augsburg era o smecherie, cu toate ca parca vad ca-i bat si retrogradatii astia...
Care ros-albastrii?Nu mai exista asa ceva :p
erau echipe care bateau pe oricine din romania la ora aia si dadeau cate 7-8 titulari la nationalele tarilor lor ,toate cu sferturi/ semifinale sau participari de mondial sau european la ora aia. tot la ora aia marele antrenor dinamovist muucescu rata mondialul cu descultii de la irlanda de nord asa suntem noi , norocosi ,cu adversari slabi in timp ce altii iau crema . da dinamo de ce in acelasi an a fost eliminata de vardar skopje? aaa a avut ghinion :)))))))))
A fost 5 totusi ...SCUZE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.