Comentarii (160)
1618597915124142
Alexandru Chis  •  14 Iulie 2018, 06:29

Manseta este titrata in deridere! Cantati-i in struna lui Burleanu si CFR-ului!

bisisica.
bisisica.  •  14 Iulie 2018, 06:08
Postat de Abigail Laslas pe 14 Iulie 2018, 02:08

Minti ba ziarist de 2 parale, Becali n-a numit pe nimeni slujitor, nici macar pe Lutu. Si mai meri cu cercu cu teoria din fasole ca Dica n-are de zis nimic la fasole. Hartie de impachetat peste.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  14 Iulie 2018, 01:58

nici intr-un ospiciu nu cred ca poti intalni comportament si dialog ca cel de mai jos. o societate care permite unui mijloc mass-media sa permita la randul sau astfel de comportament si discutie publica e o societate care intampina cu ambele brate apocalipsa. pur si simplu e nevoie de un reset general. Sodoma si Gomora erau copii mici.

kwd2015
kwd2015  •  14 Iulie 2018, 01:36
Postat de Danut Ognean pe 14 Iulie 2018, 00:10

succes mult lA castigarea play-outului fcsb-ilor

voi sunteti cu experienta acolo ogene. Ai pus azi poze pe fb cu flori, cum faci tu de obicei, sensibil mic de la tzara?

spinoza
spinoza  •  14 Iulie 2018, 01:21

Un titlu la mișto! De atâta sunteți în stare?

trianon19
trianon19  •  14 Iulie 2018, 00:59
Postat de arsenie.bb pe 14 Iulie 2018, 00:57

***

I-am zis lu' danutz sa-si vanda caruta si sa vina rapid in Bucuresti, ca-l insor c-o sobolanca focoasa...numa'-numa'

trianon19
trianon19  •  14 Iulie 2018, 00:57
Postat de arsenie.bb pe 14 Iulie 2018, 00:55

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

trianon19
trianon19  •  14 Iulie 2018, 00:56
Postat de ffdp pe 14 Iulie 2018, 00:54

ce prost este userul trianon19 ....parca este copilul lui iosif ghiveci

tibilache, *** esti mai prostalau pe zi ce trece :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ffdp
ffdp  •  14 Iulie 2018, 00:53

'' min. 90+1: GOOOL FCSB! Jakolis înscrie din interiorul careului. '' bine ca nu a dat steaua gol =)))))))))))))))))))))))))

trianon19
trianon19  •  14 Iulie 2018, 00:45
Postat de Danut Ognean pe 14 Iulie 2018, 00:10

succes mult lA castigarea play-outului fcsb-ilor

copil batran, vino la Bucuresti sa te insor c-o sobolanca focoasa

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 16
Comentează