Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
el ti-a comparat 2 meciuri amicale cu aceeasi echipa la interval de 2-3 zile. Cele de mai sus nu sunt relevante chiar deloc. CFR i-a batut pe unguri, Steaua nu, asta a vrut sa zica. Oricum, parerea mea e ca nu conteaza aceste amicaluri; sunt teste peste teste, poti pierde un meci la fel de usor cum poti sa-l si castigi. Nu e relevant !
Vand 2 bilete la meciul Steaua – Ajax (returul dublei manse – 21.02.2013) Biletele au fost achizitionate la pretul de 150 lei, fiecare; Tribuna 2 Inel 1 Sector 112 Randul 4 Loc 2; Tribuna 2 Inel 1 Sector 112 Randul 4 Loc 1; Pretul de vanzare este de 125 lei, fiecare; E-mail: [email protected] ( mentionez ca inca nu am intrat in posesia biletelor, acestea urmand sa soseasca prin posta)
Steua Cfr 1-0 Manchester- CFR 0-1 CFR- Concordia Chiajna 2-4 ( Manchester- Concordia Chiajna 2-5 ????) vorbesti povesti ....
Niciuna n-a facut Romania de ras, ambele echipe sunt calificate in primavara europeana si ambele meciuri sunt amicale. Exista insa o diferenta serioasa de mentalitate si civilizatie: in timp ce pecinginea de la conducerea gruparii ros-albastre, de la patron la conducator si antrenor, chiar si Duckadam care parea om serios, nu mai stie cum sa mai iasa la TV si in ziare sa-si umfle muschii,. de genul "Ajax, nici o problema, muci ii facem! Sa vina Chelsea!!", cei de la Cluj au facut probabil in jur de 20mil din CL + vanzari de jucatori. Marile vedete ros-albastre fac bani doar pe hartie, iar prostii sunt prostiti cum ca Steaua nu vrea sa le dea drumul.
Ce umilinta pt Jiji si Meme: sa-i bata ungurii de la Ferencvaros!!!! :)))))) Praf stelar, in loc de Steaua! Apropo, unde o fi tinut Meme steagul pe care trebuia sa-l infiga la sfarsitul meciului in poarta ungurilor? :)))))
CFR-Ferencvaros 1-0 Steaua-Ferencvaros 1-2 Cine a facut Romania de ras??!
becali a luat teapa de la hagi, IANCU E ACCIDENTAT, hagi ia 500 mii de euroi si berbekaly nema jucator, va sta pe tusa mult timp IANCU :)))
ALARMA, AJAX va dansa cu stelistii pe teren, 5 BUCATI le va da AJAX-ul stelei :)))
Ala nu gindește !
ce imi place, este ca acest Cojocaru joaca din ce in ce mai bine bravo lui
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.