Alte știri din fotbal
Surpriza de la lot, comparată cu Gică Hagi la prima convocare: „Așa a făcut și Lucescu”
0
Și-a prelungit contractul cu două zile înainte de barajul FCSB - Botoșani
1
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
1
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference League
0
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
1
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
'' ma intimideaza bucuresteni '' deci ..noi astia de la bucale mai citim printre randuri.....DECI ....TU ESTI UN *** :))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Treaba e ca si eu am avut vreo 3 galbene pana acum, dar am rezistat tentatiei sa imi fac alt cont, ceva gen catalynn1 ca sa se știe ca sunt tot io. Insa ce m-a deranjat la cartonaș e ca l-am luat strict in urma unor conversații cu Yousuf si nu pt ca il înjuram ci pt ca nu am putut chipurile dovedi ca e angajat pt a face trafic pe site si propaganda fcsbista .... Sau cuvinte din domeniul ***, gsp dovedind inca odata ca e oficios becalist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fa-l tu public pe al tau. Si te gasesc eu. Curaj nu prea am, ma intimideaza bucurestenii guralivi:))))
Prietene, o sa cedez primul, pt ca stii vorba romaneasca. In viata mea nu am postat pe gsp de pe alt cont, tu esti liber sa crezi ce vrei. Oricum amuzanta faza: intri cu randoomoierul, Iosif Maricel si ma acuzi pe mine de conturi multiple:))
bai '' *** '' ai curaj sa dai contul de skype ?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Texte stiu ca are, dar poze????? Sadikule, baga frăție poze cu BigDeal, el zice ca ai salvate! Nu alea de la profil, ca alea le știm ...
serios? i a surclasat? maaare echipa fcsb! a jucat si dinamo in seara asta! sau nu stiti? si au mai jucat si alte echipe
am vazut ....este palnie iosif maricel ....vrea sa ne induca in eroare ....de 2 ani de cand sunt pe gsp .....ii cunosc fiecare virgula :)))))))))))))))))))))))
Ai galben? Am avut si eu ieri.. Sper sa bage astia cartonasul portocaliu si sa ne dea bann doar 5 minute!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.