Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
Dinamo era in cautare, nu stia Multescu ce prim 11 sa bage in teren, acum vad ca a gasit formula cea mai buna,tu vorbesti prosti, si nu imi zi ca sunt mai buni cei de la Oldham, Hearts e cea mai redutabila echipa intalnita de Dinamo pana acum, numai ca joaca dinamo mai bine !
pune si tu pe mute...daca siteul official al televiziunii care transmite nu face fata...mai bine il vezi asa cum e decat sa nu vezi deloc :) ://lsh.streamhunter.eu/static/popups/158514850349470.html aici e link
hai sa fim seriosi ca nu stam noi in Alexe..a plecat ca un plangacios
://norwaysport.co.uk/stream14.html dar e fara comentariu
deci care are un link unde se vede bine.. si nu e sunetul ala enervant ??
se misca bine pustii...iar parerea mea este ca joel e un real castig...poate creste mult mai mult
Oldham poate juca oricand in Liga...si asta stii si tu.si ar face-o cu brio. daca-i batem noi sunt cimpoieri,daca ne bat,sunt redubatili...lasa,ba..sa fie toti din Liga I cimpoieri sezonul viitor:))))))
da am vazut eu gresit, pe dreapta e Rus !
de departe cel mai redutabil adversar pentru dinamo au fost cei de la Oldham. si de altfel singura echipa adevarata de fotbal. scotienii astia sunt niste simpli cimpoieri. la Hearts astia vad 2-3 jucatori de o seama cu Multescu. majoritatea scotienilor nici macar fizic de fotbalisti nu au.
Boubacar Matei si Serban joaca in centru la mijloc.pe stanga e Curtean,iar pe dreapta e Lazar.fundas dreapta e Rus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.