Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
1
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
vezi sa nu te fenteze...:)
Te rog chiar:)) Stai un pic , că mă ia fentescu cu istoria lui Dinamo. Revin.
Dinamo a reprezentat bine fotbalul romanesc in amicalul asta.
asa Nox asa ,sal ,imi dau liber luni !:)
să nu muncești luni, să te dai cu alifii:))
eu de invidie ca au jucat astia cu Barca si noi i-am refuzat ,am facut urticarie!:)
*imponderabil, botule. Ăștia e mai deștepți ca noi:))
Dati note si la acest meci amical ? : )))) Matei de ce are nota 5 ? pt că in min 62 a făcut o fază pe care nici un jucător de la Barca nu o poate face ??
" Cu atît mai mult, atunci cînd băieţii lui Bonetti îşi propun şi altceva decît să ţină scorul strîns e rost de strigăte de bucurie. Bucurie fără conservanţi. Este mesajul unei seri în care ne-am întîlnit cu o poveste. O ştiam, însă ne-a plăcut să o mai auzim şi să o mai vedem o dată. Era odată ca niciodată, că de n-ar fi nu s-ar povesti..." Pasajul ăsta , sper, e pentru toți dinamoviștii adevărați. E începutul unui nou Dinamo. Să dăm deoparte frustrările și să pornim un nou drum. Mersi Cristi.
frumos articolul....pana vor intra oile frustrate sa comenteze....cata invidie a fost in sufletul lor in seara asta:D....astept injuraturile de rigoare din partea frustratilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.