Alte știri din fotbal
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
0
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
dar eu nu inteleg cum naiba de asa tg mures mai are bani sa investeasca asemenea sume in fotbal,dupa ce dna-ul a anuntat oficial ca cei de la primaria tg mures sunt anchetati. ce p*** face dna-ul?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. URMEAZA CVADRUPLA ISTORICA. nicio alta echipa in afara de Steaua nu o sa faca tripla sau cvadrupla istorica pentru ca ,cupa ligi tine pana in 2019 si dupa se desfiinteaza,iar in caz de event din 2020 se renunta la jucarea supercupei. deci daca in urmatorii 4-5 ani nu se misca celalte echipe,o sa ramana Steaua pe vecie cu tripla sau cvadrupla istorica ca singura echipa ce a facut asta.
Stiati ca clubul *** Targu Mures nu a promovat niciodata pe teren in liga a II a? Le-a cumparat *** un loc *** in perioada cand se taiau salariile pensiile si 54 de spitale erau inchise ( insa niciunul in maghiarime).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haideti sa comparam bugetele celor doua echipa si dupa sa manancam...
Nu trec de Trencin,stai linistit.
cu asa caricatura de asa zis de antrenor o sa ia bataie si de la dinamo bucuresti! *** de stea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Insolventii exclusi din Europa de la Dinamo prezenti la mancat Neputinta.
TU RAMAI *** LA FEL CA FCDB,MAI VORBIM NOI IN CAMPIONAT,IAR VA UMILIM DE LA 4 IN SUS
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O echipă absolut limitată, care cu greu va trece de slovacii ăia (dacă va trece), apoi out. Din păcate...
Va dau astea cu kazanele in cap :)))) luati bataie si de la aia cu tuciurile ??? :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.