Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid intră pe fir pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu
0
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
3
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Ce? Unde esti oita, la pascut?
Suporterii adevarati se uita la meci, ceilalti fac 400 de comentarii.
viteazule, cu comentarii se vine in timpul meciurilor si nu dupa. meciul Stelei de sambata a adunat aproape 400 de comentarii. chiar si fara ca meciul sa fie televizat. aici dupa ce revine KFR'ul si castiga meciul tzop si voi. cand joaca Steaua eu n'am ochi si urechi pentru altii.
Voi nu va ginditi la Liga ?
Asa cum voi vomitati cind se mai scriu prostii despre CFR ! Nu va trmura izmenele asteptind UEFA ?
Si tu o faci aici si nu te injura nimeni....Mai apoi, cu cine sa jucam in primul amical? Cu Barcelona?:))
Costea este noul pariu al meu, zicea Rednic............ si iata ca a inceput in forta, a dat 2 goluri ( bine nici adversarul nu este cine stie ce ) dar totusi sunt o echipa de fotbal si nemtalaii aia :))
se vede mana lu' Rednic akuma, o sa vedeti.......CFR-ul o sa arate mult mai mult akuma, ei au facut mereu trb cu jucatori si antrenori romani, pt ca limba trb sa o inteleaga si jucatorii dar si antrenorul
Mai sunt destule meciuri. O sa-i vezi pe toti.
3-1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.