Alte știri din fotbal
Craiova vrea să închidă „casa” cu Dinamo! Câte bilete s-au vândut pentru derby-ul orgoliilor
0
OUT din lotul FCSB, înainte de duelul cu Csikszereda
2
Delegare curioasă a lui Kyros Vassaras pentru derby-ul Universitatea Craiova - Dinamo » Recent a fost în centrul unui scandal
4
Ce pregătește Steaua pentru 7 mai, când se împlinesc patru decenii de la cucerirea Cupei Campionilor » Cum arată biletele speciale
0
Știri din fotbal internațional
A plecat de la un Gigi ca să dea de mai mulți » Ce s-a întâmplat la ultimul antrenament al lui Mirel Rădoi
0
Campioana dezvăluie tricoul pentru El Clasico! » Prețurile sunt XXL!
0
Fosta soție a lui Maradona, urlet de furie la tribunal: „El este asasinul! Din cauza lui a murit tatăl copilului meu”
2
Anamaria Prodan vrea să cumpere o echipă din afara României: „Admir fotbalul de acolo”
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
4
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
6
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Reprezentanții Palestinei și Israelului au refuzat să-și dea mâna la ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
in sfarsit, un articol si despre fotbal. abia l-am gasit, pagina e full cu marea isprava la tenis feminin.
Oa-gäre tot in libertate ?
Cum ma,marele tucurdean nici un gol? Revelatia,simpsonul de mic nu gaseste poarta? Lasa-ma ca nu cred.
l-am enervat eu.....il joc pe degete cum vreau:))))))))))) ________________ l-am terorizat pe lawahian!:))))))))) acum vrea sa scriu si eu ca el sa dea 'raporteaza':))))
ok soldovene! ai gura aurita cu k.acat pecetluita!
Barabas, poate mă faci să nu fiu luni apt la muncă convingându-te că Steluța ta a murit. RIP!
degeaba..n-are chhooaie!!!
Neghiniță nu are bani și voi de frustrare cu spume la bot o sa ajungeți după atâtea umilințe în fata Stelei, în pământ lângă Hildan. NEW DINAMO=CEA MAI MARE MINCIUNA A COMUNIȘTILOR SECURIȘTI ÎN CARE DOAR PROSTĂNACII POT CREDE.
tèmbeleanu e in sèvraj....e prea agitat! sa-si bage vreunul sùla in gatul lui de hàn.dicapat mintal sa-l cameze! nani,nani, tèmbeleanu!
Oricum,in proportie de 75 la suta nici nu va ajunge pana acolo........adica sunt sigur ca nu va mai avea a doua sansa!!!! M-ar mira sa-i mai dea credit ciobanul!!!!!Cu toate ca ar merita si abia acum s-ar vedea rodul muncii sale!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.