Alte știri din fotbal
Apariție neașteptată în tribună la Dinamo - Craiova » Ce a făcut tot timpul meciului
0
Rodion Cămătaru, dezamăgit după eșecul usturător al Craiovei: „Au fost cu gândul în altă parte”
0
Numele noului transfer de la FC Argeș le va crea probleme serioase comentatorilor: „Îi puteți spune Tobi”
0
Din Giulești, direct în Rusia! I se oferă un salariu la care nici nu visa
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
1
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
3
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 21 de județe. Harta zonelor vizate ...
Libertatea
marea echipa steaua care face cinste romaniei si e cunoscuta in toata europa: leach, poaina si brother. in visele lui stoica si ale suporterilor naivi.
Se vede clar ca stelistii desi jucau rezervele, nici macar nu erau conectate la meci! Sahtiorul a luat-o in serios.
CONCLUZIA ?..COSTEA TREBUIE FOLOSIT IN CL, E PESTE PIOVACCARI SI TATU,NICOLICI(SI NEACCIDENTAT,BINEINTELES),BAZATI-VA PE ROMANI..!
Nu mai dezinforma. Krivtsov, Chygrynskiy si cei 4 brazilieni din fata (Douglas Costa, Fred, Taison, Luiz Adriano) sunt titulari obisnuiti. Astfel, Shakhtar a jucat cu 6 din cei 11 titulari obisnuiti, iar Steaua cu 2 (Stanciu, Piovaccari). Scor normal, rezervele Stelei cu o echipa mixta a lui Shakhtar. Voi ati fi luat 10.
Din pacate, lui Lucescu i-au lipsit NOUA titulari, ceea ce a daunat spectacolului. Si scorului, desigur!
tiki taka stelemeaua
Vai, au fost "umiliti" ...1-4, iar rezervele lor sunt mult mai bune, valoroase...mancatori de rahat!
Cei mai buni fotbalisti de la steaua, arbitrii nu au fost azi in forma. steaua = echipa de 2 lei, staff de 2 lei si arbitri de 1 milion de euro.
Pe danezi am pariat deja! I-am luat la pachet cu Bosnia (am profitat de faptul ca au marcat tarziu)!
Ma mut imediat...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.