Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Craiovei, dorit de echipa lui Alexandru Mitriță
0
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
Andrei Rațiu a ratat la limită Europa, dar mai are o șansă
0
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Ucraina, Ucraina”. Max Korzh a adus atmosfera din marile peluze europene ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Si-o fi facut, da` termina si tu cu injuraturile alea scarboase, nu-ti fac cinste deloc.
durimel si grigore trebuie sa zboare urgent ..in joel inca am incredere are niste executii fabuloase..sper sa nu fie un cristea faceebok, desii cristea nu a dat un gol in viata lui cum am vazut la Thomas...
joel thomas titular? hahaha, te pricepi la fotbal, nu gluma. Cel mai antitalentat jucator pe care l-am vazut in ultimele 27, 5 partide! ce zici mai bine de jocul obscen al lui Danciulescu, amicul tau?
dani223: Nu doresc moartea nimanui, nici a ta, sper ca vei avea acceleasi cuvinte si despre mine, nu te mai bag in seama gata, sper ca-ti vei cere scuze public pt idiotenile pe care le scoti pe trompeta
min. 65: Dinamo nu se regăseşte în primele 20 de minute ale reprizei, nu s-a apropiat deloc de poarta modeştilor adversari. : ))))))))))))))))
asa e... la noi sunt baieti adevarati fara inhibiti, noi ne iubim neconditionat si uram femeile hai dinamo
Cu pustii astia ai tai titular nu terminam in primele 8 . Doar cu Roatariu merita riscat . Restul pe banca si citeva minute pe teren . Nici macar Nica nu merita titular . Are carente mari pe faza defensive .
Comparativ cu Steaua sunteti un pic mai buni decat scotienii fara suparare..
D. Grigore, Durimel si Nica sunt penibili plus comentatorul care e de Stan si Bran
Dinamo a avut 3/4 11m neacordade, arbitri astia e niste hoti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.