Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
9
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
stii ce e amuzant, ca fix aceleasi declaratii le-am auzit si asta iarna si vara trecuta: Gebhart, Marica, Tade samd. erau transferurile "stelare" ale lui Gigi. se faceau misto de gonorei si pulici si fix aia v-au bagat mortul in casa si v-au scos si din cupa si din campionat. sper sa fie cu deja-vu. si da, si eu astept sa-i vad cum joaca.
la multi Aganovici inainte ! dar parca vad ca nu trec 3 etape si 2 meciuri cu Sparta si il inlocuieste pe Chipciu ca "favorit" al tribunei.
Lasa, ca ii vedem pe Nemec sau thailandezu' ala pe care ii aduce negoita. Dar stati asa, probabil nici n-o sa vina pana la urma, ca bonurile de masa nu sunt convertibile in euro :):):) Deci nu are sens sa radeti de Golubovic, ca e mai bun decat tot ce au alte echipe din liga 1. Aganovic la fel, ramane cel mai bun din tara pe postul lui, mai ales daca Tanase si Marin de la Viitorul pleaca in strainatate
la mancat ciuperci e priceput
Tu esti si priceput :))
nici eu nu am inteles ce au vazut astia la Aganovici ca tot ce a facut a fost sa dea niste avioane. Am avut si noi unul ca asta sezonul trecut, se numea Van Haaren. dar in fine, "e" specialisti aici la gsp.
Cele trei puncte tari au fost doua- Avram ( în lipsa lui Tudor).
Aganovic a fost penibil. Daca dadeau Gebhart sau Tade suturile alea prin tribuna i-ati fi facut cu ou si cu otet. Golubovic e praf, ce sa-i ceri unui mosneag de 33 de ani? Ce cauta asta la Steaua?
4. Arbitru..
Mai revezi golul de 1-0.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.