Alte știri din fotbal
Cum arată calculele pentru cupele europene, după ce s-a stabilit finala Cupei României
0
Giovanni Becali, impresionat de antrenorul din Superliga: „E peste Rafa Benitez, i-ar putea lua locul”
0
FCSB - Petrolul, primul meci de la „divorțul” de Mirel Rădoi » Informații de la reporterii GSP
2
Încă un proces pentru Adrian Mititelu! De această dată, dincolo de granițele României
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool critică politica de la Chelsea: „Au cheltuit 1,75 miliarde ca să dea înapoi!”
0
Secretarul de Stat al lui Donald Trump, anunț de ultimă oră despre Iran
0
Ligile ar putea organiza un meci pe sezon în străinătate, conform noilor propuneri FIFA
0
Probleme pentru Radu Drăgușin? » Tottenham, acord de principiu cu fundașul revelației din premier League
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
Ba Andone are cei 7 ani de acasa, ani pe care multi dintre voi nu ii au.Omul munceste pentru Dinamo ce treaba aveti cu ce declara el.Mare e gradina Domnului!!!!
Ma, eu cred ca la lotu pe care-l are la dispozitie, cat de cat bun dar neexperimentat, momentan are rezultate, deci cred ca il intereseaza. Noi repede sa sarim cu paru pentru orice. Crezi ca la asta se rezuma activitatea lui? la 2-3 interviuri? Asta e, aia sunt in europa si a fost intrebat de ei iar pentru ce a zis il laud, e vorba de respect si civilizatie. Nu cred ca asta inseamna ca nu se ocupa de echipa, am impresia ca nu chiuleste de la antrenamente. Andone e un adevarat simbol si trebuie respectat. Mai ales cat rezultatele sunt cu el.
ba *** nu andone le da salariile la jucatori. esti ilegal de prost.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta se întâmpla intr-o tara in care , jurnaliști de sport practica cancan ( sa nu zic instiga ) prin articole banale, La noi daca nu esti in pas cu ceilalți si încerci sa fi realist, cu bun simt si respect apar titluri in presa gen "Andone se cere la Steaua" il preferați pe Sumudica care mai are putin si se lasă in fundu gol.
si ? nimic?:))tot loseri de 13 mewciuri ?:))
De unde se vede inca o data cat de neanderthalieni sunt suporterii ***! IQ format dintr-o singura cifra, caracter 0, educatie 0.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu vorbesti de congresuri ?? i-a vezi ca iti da duckadam 50 de lei !!!
am jucat pe stefan cel mare, centrare filip si gnohereeeeee gooooooooooooooooooooooolllllllllllll !!!!
Nu ne-ar deranja atat de tare daca ar purta grija mai mult clubului unde este angajat, nu crezi ?? Nu vezi ca pe el il intereseaza de la ce *** a baut lapte pintilii sau ca nu la periat reghe pe *** tosca de greieri verzi !!! Macar preocupare la clubu la care esti angajat nu ar strica............... ca asa si tu daca te duci la servici si esti angajat undeva si te intereseaza mai mult alt servici, pai atunci cum e ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai jucat-o pe ps?:)P)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.