Alte știri din fotbal
Marius Șumudică face praf deciziile lui Coelho: „Săracul, e din alt film!”
0
Dinamo, cu infirmeria plină la meciul cu Rapid, trei titulari sunt OUT » Ce echipă poate alinia Kopic
0
Directorul Gazetei nu l-a menajat pe titularul lui Dinamo: „Nu a ținut de nicio minge! De ce l-au adus?”
1
Florin Prunea nu vrea să îl mai vadă la Dinamo: „Nu îmi place!”
0
Știri din fotbal internațional
Vrei să vezi finala Campionatului Mondial? » Prețul absolut uluitor cu care se vând biletele
0
Gazzetta dello Sport îl cere pe Pep Guardiola pe banca Italiei: „Pe 22 să-l sune!”
0
Claudio Ranieri a plecat de la AS Roma » Motivul care a dus la această decizie
0
Alisson s-a înțeles cu un gigant din fotbalul european!
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Tudor Gheorghe a leșinat în camera hotelului Moldova din Iași, s-a lovit la ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
pt tine special..rezumatul meciului s://www.youtube.com/watch?v=RKCXzAMxi7M&feature=share
rezumat meci:)) s://www.youtube.com/watch?v=RKCXzAMxi7M&feature=share
Bravo Rapid.. M-U-I-E CSU
Ma abonez si eu. Rcs este un mare r-a-h-a-t.
Voi, ati reusit, deja, sa ne dati 0 goluri. Mai incercati, este ca la loz-in-plic.
Bravo Rapidulet! Fanii Rapidului care sunt abonati la rcs ar trebui sa le dea o mare U.E. penalilor caare ii lipsesc de "Farmecul vietii"
Da, greu. Sper sa facem imposibilul cu Steaua, pentru noi, si pentru voi. Multumim suporterilor Dinamovisti pentru sustinerea si fair-plaiul de care au dat dovada. Respect. Noi, ne batem numai pe teren, sportiv.
zeci de mii de suporteri in tribune.......pai ce ma te crezi in EPL? sau asa va zice booveanul sef , fc booveanu cand joaca? poate mergeti sa comentati pe acolo, a fost doar un meci in care pe langa lipsa de omogenitate din lotul Craiovei sa evidentiat foarte clar norocul Rapidului.....vor mai fi d'astea, aveti grija sa nu ragusiti
Buna echipa frate!Voi sunteti Brazilia Ligii 1.Ho,,ho, ca nu v-am laudat.Spuneam doar ca la fiecare meci veti lua 3-7 goluri.Ca brazilia.
greu.. cu steaua va fi imposibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.